Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jöhetek rá hogy egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetek rá hogy egyáltalán tetszem-e a pasinak?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy pár hónapja találkoztam egy pasival, majd neten folytattuk a beszélgetést, mert más városba lakunk. Egyszer csak abbamaradt a beszélgetés és vártam, hogy írjon, de nem keresett. Most voltak a facebook letiltások, és bejelölt az új fiókjával. Szerintetek azt várja hogy én keressem, vagy le akart koptatni? Tőlem messze áll, hogy lógjak valakin, ezért nem tudom megéri-e keresni, de úgy tűnik hogy nem. Amikor találkoztunk jól elbeszélgettünk, sose volt csend, viszont így neten mindig úgy éreztem hogy nem érdeklődik felőlem és beszélni sincs kedve vagy zavarom. Nekem nagyon megtetszett még így is és nem tudom mit csináljak, nem tudom elfelejteni. Ha ennyire nem érdeklem, akkor miért nyitott felém a legelején?

2019. jún. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszeni lehet, hogy tetszel, de ez kevés. Ha akart volna valamit, már jelezte volna. De tőle kérdezd meg. Amit leírtál, abból ez jön le.
2019. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek.. már lépett volna ha akar valamit! Van neki más.
2019. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszettél neki külsőre, aztán ahogy ismeredtetek, rájött, hogy valami miatt nem illeték össze. Van ilyen, nem kell elszomorodni miatta, van még pasi a világon!
2019. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!