Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akinek tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek tetszem, de eddig az összes barátja ilyen vagány, nagy szájú gyerek volt, én csendes visszafogott vagyok. Minek kellenék én neki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard már le, AZ ö dolga, hogy miért választott, te azzal foglalkozz, hogy te jól érezd magad és ő is ha együtt vagytok. Hogy miért van veled ne izgasson.
2019. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt
2019. jún. 23. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ráunt a nagyszájú vagányokra.
2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orulj neki. Lehet megunta a sok kakast.
2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Minek kellenék én neki?"



Hm. Talán mert az eddigi összes nagyszájú barátjából kiábrándult.

2019. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát pont azért. Velük nem jött be, te pont azért tetszel neki, mert nem vagy ilyen.

Mit rágódsz ilyen butaságon?

2019. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!