Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy nincsenek együtt?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy egy nő es egy férfi együtt laknak a kozos gyerekük miatt. De kulon alszanak.


Vagy pedig a férfi részéről ez kamu, mert valamit kellett mondani hogy ha úgy van ne akarjak hozza menni.


2019. jún. 25. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam sajnos kb fél évig. (én vagyok a nő) Egy házban voltunk, de teljesen külön szobában, külön szinten, külön fürdőszobában, egyedül a konyha volt közös. A párom megértette, hogy időre van szükségem a költözéshez. Nem volt egyszerű ez az időszak egyikünknek sem, de mi sokat voltunk együtt, voltak hétvégéink és bármikor hívhatott..stb. Teljesen egyértelmű volt számára is, hogy nem kamuzok semmiben
2019. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, azzal a különbséggel hogy a párom nem házas. A szétköltözést az ex barátnővel az nehezítette, hogy a lány külföldi volt, és nem tudott egyik pillanatról a másikra elmenni. Nyilván én nehezményeztem, a párom pedig azt mondta értsem meg, nem rakhatja ki az utcára, a lány egyetemista volt, nem dolgozott, a megélhetését a szülei finanszírozták. Ez nagyjából fél évig tartott, mert nyáron jöttek a szülei és elköltöztették. Nagy gond nem volt amúgy, amikor mentem a lány sosem volt otthon, mindig elment barátokhoz hogy minél kevesebbet találkozzon velem. Semmi nem volt közöttük, én éjjel nappal el tudtam érni a párom, közös fotók rólunk feltéve a netre, stb. A lány még a költözés előtt levágott egy hisztit hogy ő vissza akarja kapni a párom, én is ott voltam akkor, így hallottam a másik szobából, a párom pedig szépen nyugodtan megmondta neki, hogy ez lehetetlen. Mint kiderült, a lány azt gondolta én csak kaland vagyok és a párom majd visszamegy hozzá. Nos ez a kaland tart majdnem hat éve és házasságig jutott :)
2019. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!