Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Elképzelhető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valook kérdése:

Férfiak! Elképzelhető, hogy 47 évesen együtt éljetek egy nővel, aki évente 1x szeretkezik veletek, mert állitólag fáj neki? Abba tudnátok hagyni a sexet ennyi idősen?

Figyelt kérdés

A barátom panaszkodik az élettársára, hogy évente 1x hajlandó csak sexelni vele az asszony, mert volt egy méhnyakrákja és az aktus közben fáj neki. A száját nem szereti használni, igy évente 1x van kapcsolat köztük. A barátom nagyon szereti a párját. És állitólag viszont is.

A mütét után ismerkedtek meg és az első 2 évben nagyon jó volt a sex, minden rendben volt. Utána jött, hogy fáj. Hihető ez, vagy az asszony talált magának valaki mást, csak nem akarja megmondani?



#szeretkezés #szex #sex hiány
2013. ápr. 8. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na szóval.Én nem vagyok 47 éves, de hogy szex nélkül nem tudnék élni az biztos..26L
2013. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fontos a szex.
2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a méhnyakrák utáni fájdalom nem hihető story, főleg, hogy először nem fájt. Valami pszichés dolog van mögötte, lehet, baj van a nőiességével, vagy ilyesmi.
2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a barátod panaszkodik...:D hát ha ez zavarja a barátod akkor le kéne ülnie az asszonnyal megbaszélni a dolgokat... aztán ha kiderül hogy mások az igényei a két embernek akkor evidens hogy minek kell következnie...
2013. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

amikor összejöttek utána volt, tehát ha fáj, akkor orvoshoz kénem menni, akinek volt ilyen betegsége az vagy úgy helyre jön van szex v egyáltalán nincs utána

ilyen kettősről még nem hallottam

47 évesen a férfi nem öreg, a szex neki is akár naponta kéne

gondolja végig, mert ez tarthatatlan, N

2013. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a műtét után 2 évvel fellépő fájdalom nem hihető. Vagy megint van a nőnek valami nőgyógyászati problémája, amit nem kezeltet vagy az agyában van a probléma. Vagy klimaxszol. Vagy van valakije a férfi mellett. Ki tudja... csak a nő tudja az igazságot.
2013. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
4es jó h ilyen okos vagy. több mint kétmillió kérdés azért érkezett ide be, mert általában az emberek nem tudnak maguk dönteni és nehezen megy a cselekvés ha nem is tudnák mit kellene csinálni. jó h te ilyen ügyes lennél.
2013. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
12:37-es te most mi a p*csről is beszélsz? hogy máshogy lehet kezelni az ilyen problémákat ha nem kommunikációval???
2013. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, ha a műtétet követően jöttek össze és az elején nem volt gond, akkor utána jött valami, amiért vagy úgy érzi, hogy fáj vagy azt mondja, hogy fáj.

Lehet hogy van valamilyen nőgyógyászati gondja, amit meg kéne nézetni és meg is lenne oldva a dolog, de az is lehet, hogy a nő már nem kívánja a pasit vagy a szexet és ez csak egy jó kifogás.

És egyébként az is igaz, hogy pszichésen is lehet a szex közbeni fájdalom. Jó magam is átéltem. A behatoláskor fájt állandóan, amikor együtt voltunk a férjemmel, de azóta a probléma megoldódni látszik. Egyéb problémáim is vannak, ami miatt szorongok, így járok pszichológushoz. Be kellett látni, hogy voltak problémák, amiket meg kellett beszélni, megoldást kellett rá találni és csodák csodájára a behatolás már nem fáj!:)

Amúgy nem vagyok 47 éves még, de szerintem nem tudnék évi egy szex mellett ellenni, az biztos. Nem azt mondom, hogy a szextől függetlenül is nem működhet nagyon jól egy kapcsolat, de csak is abban az esetben, ha mindkettőnek úgy jó, tehát egyiknek sem fontos a testi kapcsolat. De ha az egyiknek lenne rá igénye, jóval többször, mint a másiknak, ott előbb-utóbb bármennyire is szeretik egymást és működik minden más, problémák fognak adódni.

2013. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Én így nem élnék együtt egy nővel.Az élet része a szex is,alap szükséglet.(mint a dohányosoknak a cigi)

De úgy látszik van akinek ez kibírható állapot...

2013. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!