Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan szűk? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan szűk? Ez is genetika lehet? Sok nőnél van ilyen probléma?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van egy kapcsolatom, és a párom mindig olyan hamar elmegy. Mondja is, hogy ez azért van, mert nagyon szűk vagyok. És nem ez az első férfi, aki ezt mondja. Akárkivel voltam, mindnél ez volt "probléma". Sőt, olyannyira szűk vagyok, hogy már a második menetnél kezd fájdogálni a hüvelyem.


Kérem kíméljenek meg a retardok!Köszönöm


2010. júl. 9. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez van... de ujjazással meg nyalással és egyéb izgatással megoldható:)
2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fú, én szívesen szexelnék veled, én a barátnőmben egy órát is elvagyok, mire elmegyek. Van olyan póz, ahol konkrétan alig érzek valamit.

Azt hogy miért? Hát csak, erre nem lehet mit mondani.

2010. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Neszivass ***** válasza:

Amíg egyikötöknek sem fájdalmas, addig nincs ezzel baj.

Ha korai magömlése van a partnerednek, az nem feltétlenül miattad van, egyszerűen csak "gyakorolnia" kell még. Ha nem mondod el neki még az aktus előtt, hogy ilyen jellegű "problémád" van, nem is fogja erre fogni a kudarcát...

2010. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az csak kifogás, hogy a "szűkséged" miatt megy el hamar :)

ezzel próbálja leplezni/megmagyarázni a gyorsaságát...


akkor a legjobb, ha szűk vagy. nehogy mesterségesen tágítani próbáld magad :)


a fájdalom elmúlik, amint olyan partnered lesz, aki igazán figyel rád.

2010. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

olvastam valamelyik nap, de most nem találom az oldalt, de belinkelem ahogy meglesz !

igen ahogy vki írta, nem kapsz kellő figyelmet és nem tudsz kellőképp ellazulni!

nem a hüvelyed fáj /erről szól a cikk/ hanem az izmod és azért, mert tudatodon kívűl szorítod, nem tudsz ellazulni, fontos a megfelelő előjáték és a kellő figyelem a pasitól és te is el tudsz teljesen lazulni !

annak a srácnak meg aki azt írta, hogy egy óráig sem érez semmit a barátnőjében a barátnőnek javaslom a Kegel gyakorlatokat , mert lazák a Pc izmai !!!


26/L

2010. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kell neki gyakorolnia, eleget szexelt már ő. És nem én mondtam neki (senkinek sem)...mondják saját maguktól is, hogy nagyon szűk vagyok
2010. júl. 9. 15:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Némelyek félre értik!A párommal nagyon szeretjük egymást, nagyon is odafigyel rám. És hihetetlenül kívánom mindig, és folyton nedves vagyok, amint hozzám ér. De attól még nagyon szűk maradok...hát én is érzem
2010. júl. 9. 15:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez van, de én élvezem mikor behatol és nyög egyet, hogy milyen szűk. Ő is hamar elmegy pedig nem szokása. Na de megoldottuk azzal, hogy előtte jól kinyal és egy hatalmas orgazmus után is olyan jó vele egyet szeretkezni. Tart ameddig tart lényeg hogy élvezze a drága!

És mindegy milyen hosszú az aktus a lényeg, hogy együtt vagyunk!

2010. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

olvass utána, a hüvely izgatásra tágul és hosszra is tágul és széltében is tágul !

ha fel tud kellőképp izgatni és kívánod ezerrel és nagyon minden O.K., akkor vmi más gond lehet , hallottam olyat aki képes felizgulni, vágyik a szexre, még csiklói orgazmusa is van, de vmilyen pszichés ok miatt a teste ott bent nem tud ellazulni és nem vaginizmusról van szó !

vagy lehet egyszerűen tényleg ilyen szűk vagy !

arról tudok, ha nem tudunk egy hétig szexelni a párommal én is kellőképp összetudok szűkűlni, de az csak az első alkalom egy hét után :)

23/L

2010. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17:00

[link]


olvasd el a hüvely széltében és hosszában is tágul nemi izgatás hatására

Humánanatómia első bekezdés és a szexuális tevékenység


nem az a baj, hogy szűk vagy, hanem az a baj, hogy fáj is és ez szerintem nem normális , legalábbis második menetnél még nem lenne szabad, főleg, hogy azt írod, hogy nem tart sokáig az első sem ! Nem attól fáj, mert már ki van dörzsölve , mondjuk attól is fájhat , ha nem vagy elég nedves, de azt mondod az sem gond !


próbáltatok már sikosítót ? lehet jó lenne kipróbálni és lehet úgy jobb lenne neked/nektek !

2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!