Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen 185cm+ magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen 185cm+ magas férfiak?

Figyelt kérdés

Az ilyen magas férfiak közül van valaki, akinek bejönnek a magas-vékony nők? Mit néztek meg először egy nőn, mi fog meg benne, plusz pont-e a magasság?

(Kort is írhattok)



2019. jún. 25. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont 185cm vagyok. Nálam nem a magasság függvénye, hogy bejön e nekem egy nő, alacsonyak meg magasak is tetszettek már. Először az arcát nézem meg egy nőnek, aztán a fenekét. Amivel úgy igazán meg tud fogni az a kisugárzás,intelligencia,kedvesség,empátia ilyesmik ha megvannak benne, akkor már majdnem mindegy, milyen magas.
2019. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég sok magas lányt ismertem, szinte mindnek volt egy közös tulajdonsága, inkább nem írom le mi. :)

Belső tulajdonság, pszichológiai oldalról.

Emiatt nagyon szimpatikus volt mindegyik, és ha választani kellene, előbb választanék magas lányt, mint alacsonyt.

2019. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a magasság számít, hanem a kisugárzás. Ha például mosolygós és ápolt, akkor szimpatikus. :)
2019. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
204cm vagyok, bejönnek a magas lányok (is). Alacsonyak is.
2019. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
184-185 nem játszhat? Nekem bejönnek a magas, vékony nők. A lába nekem fontos, hogy szép, hosszú legyen, de emellett megnézem az arcát, a szemét, és a személyisége is mérvadó. (37F)
2019. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, mert én 180 cm vagyok, vékony, párom 185 cm. Tehát nem esik be a 185+ cm-es tartományodba.

Sztem nála nem pluszpont a magasság, de ha már van, akkor az azért kenyelmes egy férfinek, nem kell annyit hajolgatni smároláskor. De biztos nem a magasságom miatt hajtott rám, hanem az összkép fogta meg, arc, alak, és főleg, hogy szimpatikusnak talált, mikor elkezdtünk chaten is dumálni.

2019. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 197 cm vagyok és eléggé bejönnek a magas, vékony csajok. A vékonyság nagyon tetszik, a magasság pedig jó, mert az ágyban is jobban összeillünk és nem kell annyit hajolgatni :D Plusz ha magas nővel lesznek gyerekeim, akkor a fiaink lehetnek kosarasok, a lányaink pedig modellek :D


Én az arcot, alkatot és magasságot nézem meg a nőkön. Tetszenek alacsony lányok is amúgy, szóval a magasság nem meghatározó, de az hogy számomra vonzó arca és alkata legyen, az elég fontos tényleg, döntő dolgok. A magasság pedig pluszpont persze, de ha egy csaj alacsony az sem mínusz, inkább csak nulla.


26/F

2019. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek a magas-vékony nők, akár még nálam magasabbak is. Egyértelműen plusz pont a magasság, de az arc a döntő, meg a sportos testalkat is számít nálam. Amúgy 191 cm magas vagyok. F/28
2019. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!