Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha séta közben gyakran ütközöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha séta közben gyakran ütközözött a kezünk az azt jelenti hogy akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősről van szó akivel a virtuális világban leveleztünk,most megismerkedtünk szeméylesen is.Zavart, hogy séta közben túl közel volt és sokszor ütközött a kezünk így mindig kicsit elhúzódtam,mert kényelmetlennek, zavarónak tartottam a helyzetet.Ezt már tapasztaltam mással is,hogy séta közben hozzám ütődött az illető keze,nem véletlen volt,mert egy séta alatt többször ismétlődött.Nem is jön be az illető személy,meg nem szeretem a lényegretörést a kapcsolatokban,könnyebb ha először valakivel csak úgy kötetlenül találkozunk nem azzal a szándékkal,hogy kialakul valami. Kb.bő egy óra múlva el is ment az illető,pedig 2-3órát várt,hogy találkozzunk és elég messziről utazott. Ismerősként találkoznék vele időnként ha újból felveti a találkozás lehetőségét,de mást nem szeretnék,Nem vagyok nyitott vele kapcsolatra.Így talán nem is kellene találkoznunk.

2019. jún. 26. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha séta közben közel megy hozzád, akkor "lényegre törő" az illető. Igencsak meg fog lepődni, mikor találkozol valakivel, aki úgy nyomul, hogy fél nap után le akar fektetni.


Az is érdekes, hogy ha nem jön be az illető, akkor hogy sikerült közös sétálgatásig jutni...

2019. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ismertük egymást személyesen. Annyit kérdezett megvoltam-e ijedve,mondtam nem,szerintem nem voltam zavarba,egyszerűen csak zavart,hogy túl közel jött
2019. jún. 26. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek találkoztál vele?
2019. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leveleztünk egy ideig a neten és megkérdezte megihatunk-e egy kávét ha errefelé jár, mondtam igen,miért ne-nem ismertük egymást személyesen,kiváncsi voltam kivel levelezek
2019. jún. 26. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

A pasas fel akar szedni vagy meg akar dugni. Ne légy már olyan naiv, hogy van olyan férfi aki csak barátkozni akar.

Ha meg nem tetszik neked, akkor minek találozol vele? Barátkozásra ott vannak a barátnők.

2019. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!