Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti tudtok róla, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudtok róla, hogy a párotoknak előttetek hány partnere volt?

Figyelt kérdés
Szexet is beleértve
2019. jún. 26. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez tipikusan olyan dolog amit sosem fogsz igazából megtudni. Mond valamit - te meg elhiszed, mást nem tehetsz.
2019. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekel az a helyzet!

Nem vagyok rá kíváncsi, ahogy én sem kötöm az orrára.

Az a múlt, mi pedig a jelen...

2019. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőként én akarnám tudni, meg is nézném őket facen:) Pedig nincs is olyanom:)
2019. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele, hogy egy lánynak több lehetősége adódik ilyen téren, aztán ezzel van aki él, van aki nem. Ezt figyelembe véve, normális kereteken belül nem érdekel különösebben, amennyiben nem sumákol. Ha sumákol, akkor viszont annyi.

32/f

2019. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szex is számít sokkal. A párom egyszer azt mondta 20-30 körül de ő se tudja. Soha nem érdekelt kikkel volt se szex se párkapcsolat terén. Az ő dolga. Ezt a számot is csak azért tudom mert egyszer szóba jött beszélgetés közben.
2019. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ahogy őt sem, hogy én mennyivel voltam. Ez az info semmit nem tesz hozzá a kapcsolathoz, sőt folyton csak agyalnál, hogy miért pont annyival volt, hogy történt, milyenek voltak stb.
2019. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!