Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar a tudat, hogy a párotoknak elöttetek volt már barátja/barátnöje?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elképesztö butaság ezen gondolkodni, hiszen velem van és engem szeret, de idönkènt annyira bosszant a tudat, hogy a párom mást szeretett règen, mással szexelt és mással volt bizalmi kapcsolatban.


Persze, nem jut ez eszembe mindig, csak néha... a múltkor nagytakarítádt tartottunk a szobájában, és elökerült az exe fülbevalója ;) Tegnap meg mit ad isten, szemben jött velünk az utcán, a párom meg hirtelen megjegyezte, hogy "nahát, ez a volt barátnöm".


Nekem csak komolytalan, pár hónapos kapcsolataim voltak elötte, ezèrt olyan furcsa arra gondolni, hogy ö 3 èvig mással volt


2013. aug. 3. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ki nem sz.arja le hogy volt-e neki vagy nem ha most az enyém nem a multal kell foglalkozni hanem a jelennel meg a jövövel
2013. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hol érdekel?

nem

2013. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége ezeknek a dolgoknak
2013. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem zavar. Nekem is volt más, neki is. Mivel fiatalok vagyunk (20 körül) így valószínűleg lesz is még .
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem engem zavarna a tudat. De szerencsére a barátomnak én vagyok az első. De tuti idegesítene, mert még azon is kiakadok ha a gyerekkori "barátnőjéről" beszél, akivel azt hitte hogy talán egyszer majd komolyabbra fordulnak a dolgok. De kb 12 éves korába látta utoljára.

Azt sem szeretem ha megnéz más lányokat, vagy esetleg fantáziál is valakiről. Zavar, pedig én is ezt teszem, sokszor visszagondolok a kislány kori szerelmemre, vagy csak egyszerűen szembe jön velem az utcán egy helyes pasi, rám néz, és egy pillanatra bele szeretek, aztán soha többet nem látom, de néha még felvillan előttem az arca.

Szerintem tök normális ha zavar a gondolat, hogy régen a barátod mással volt, vagy esetleg még gondol is rá. De ne foglalkozz ezzel, mostmár te vagy neki a mindene, a lelki társa, a volt barátnője meg már nem érdekli őt. :)

2013. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Sőt inkább az zavarna, ha nem lenne. Rossz élményem van a szűz fiúkkal kapcsolatban. De tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar egy kicsit. amikor becéz az jut eszembe, hogy vajon a többit is így hívta? vagy amikor mondok, csinálok valamit, és elgondolkodik egy kicsit, akkor azt hiszem, hogy valamelyiket az eszébe juttattam valamivel, vagy talán hiányzik neki... tudom, hogy hülye vagyok, de a tudat, hogy a volt barátnője hagyta el őt, és nem ő a csajt, egy kicsit rossz nekem, mert mi van ha még érez iránta valamit... remélem ennek egyszer vége lesz, mármint ennek az érzésnek bennem. 20/L
2013. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!