Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra a "találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a "találkozom valakivel" randit jelöl vagy akárkit jelenthet?

Figyelt kérdés
Valaki ezt írta, hogy ma este találkozik valakivel. Az az érzésem, hogy ez randit jelent, legalábbis nálam azt jelentené.
2019. jún. 26. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Neked mi közöd hozzá?
2019. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy találkozik egy személlyel, aki lehet akárki. Bizonyos szövegkörnyezetben valóban a randit jelöli.
2019. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szövegkörnyezettől függ. Ha mondjuk az üzleti életben dolgozik, akkor sok mindenkivel találkozik, de nem randizik.
2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nekem elutazott most egy hónapra az akivel randiztam, randi akkor van ha célunk is lehetne a dologgal, közben TALÁLKOZTAM más férfiakkal, de pl nem fizettek, nem nyitottak ajtót és inkább ilyen haveri
2019. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos, különben máshogy fogalmazott volna.
2019. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem egy fával találkozik, akkor valakivel találkozik. Ha egy fával, akkor valamivel. Ha élő személlyel, akkor valakivel. Hm?

Hogy kellene azt mondani, hogy nem ér rá?

2019. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor a programjára kérdeztem rá, akkor mondta. Egyébként azt szokta mondani, hogy egy barátommal találkozom, anyukámmal találkozom, lakógyűlés van, stb.
2019. jún. 26. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő, akkor direkt fogalmazott így, hogy féltékennyé tegyen.

Ha férfi, akkor elképzelhető, hogy szimplán találkozik valakivel.

2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Férfi. Inkább rákérdeztem.
2019. jún. 26. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!