Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek volt már dolga vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már dolga vagy látott olyat hogy egy sokkal idősebb nő egy 20 alattival szexkapcsolatot létesített?

Figyelt kérdés
privátvba is írhattok

2017. okt. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap jön egy nyálcsorgató srác ezzel a kérdéssel. Igen, van ilyen, de azért a "sokkal idősebb" nők ltalában nem tizenéves gyerekekre vágynak.
2017. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de ha így folytatom, engem fizikából fog megb_szni a tanárnő félévkor.


17/F

2017. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sokkal idősebb, csak a harmincas éveim közepét taposom. De nekem már volt dolgom egy 19 éves sráccal.
2017. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 30 évesen volt viszonyom 19 éves fiúval, aztán 34 évesen 20 évessel, 36 évesen 22 évessel.Ezek között kissebb korkülönbségek voltak, pl.33 évesen 26 évessel.

37/N

2017. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!