Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális érzés az, hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés az, hogyha nem akarok se kapcsolatot és direkt azok a pasik tetszenek akiknél tudom, hogy esélyem sincs?

Figyelt kérdés
Ez megy 1 éve lassan amióta nincs párom, egészen egyszerűen nem tudok párkapcsolatra gondolni, szexuálisan sem gondolok férfiakra csak álmomba. Nem tudom magam elképzelni senkivel, azt sem tudom elképzelni, hogy lesz olyan srác akivel kölcsönösen szeressük egymást, pedig nyilván jó lenne de mindig félek, megijedek. Mintha tudat alatt olyan pasikat választanék ki akiknek tudom, hogy nem kellek ha mégis akkor, már nem ő kell nekem. (pl volt egy srác aki kapcsolatban volt addig kellett ahogy szingli lett és rámhajtott már nem) miert lehet ez? Lelehet küzdeni valahogy pszichológussal vagy egyáltanán mi a véleményetek tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2019. jún. 24. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, csak egy átlagos, irracionális, buta nő vagy, aki nem tudja, mit akar. Semmi extra.
2019. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

15 éves vagy?

Mert ha 20 felett vagy, akkor tényleg segítségre van szükséged. Vagy majd a nagyon jó pasik 3. barátnője leszel. 30 felett meg majd a macskáid maradnak.

2019. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hahaha első! Ez jó! Szerintem vannak ilyen frigid nők! Vagy legyél leszbi!
2019. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanilyen lányba szerettem bele. Sokáig ő keresett folyton engem, amíg nem foglalkoztam vele, addig nyomult,aztán amikor elkezdett érdekelni, akkor behúzta a kéziféket. Mit ne mondjak, eléggé kikészített idegileg, pedig nyugodt ember vagyok.
2019. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
erre azt mondanám, hogy ja...15 évesek gondolkodnak így...
2019. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éretlen kis majom vagy.
2019. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most mondhatnám, hogy ilyet még nem láttam, de az nem lenne igaz
2019. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!