Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem jon velem ossze senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon velem ossze senki?

Figyelt kérdés

Meg sosem volt baratnom, se csokom, rengeteg lanyhoz kerultem mar nagyon kozel, altalaban friendzoneoltak, vagy meguntam oket.


16 eves vagyok, a gimimben nagyon nepszeru, 'helyes fiukent' tartanak szamon, sokaktol hallottam. A dumammal sincs baj biztosan mondom, sokszor dicsertek azt is, es eszreveszem azt hogy masokhoz kepest mennyivel jobban eltudok beszelgetni egy lannyal.


Eleg 'menonek' szamitok, sok barat stb. szoval ugy is viselkedek neha hogy picit flegmabb mint kene, de rajtakapom magam es abbahagyom, egy ideig tudok is ra figyelni, de idovel ujra visszaall.


Maskor meg gyerekes vagyok, mindenfele baromsagot csinalunk a haverokkal, a lanyok mindig nevetnek a vicceimen ha beszelgetek veluk. Ennyit tudok mondani, koszi a valaszokat.


2019. jún. 29. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a kisugárzásod vagy csak béna vagy.
2019. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még csak a legjobb képű fiúk tudnak bármilyen tapasztalatot felmutatni, persze hozzá kell tenni, hogy később is csak nekik nem lesz gondjuk a csajozással. Amúgy tini párkapcsolatok kategória.
2019. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen nagyon fiatal vagy még.

Mit akarsz?

Majd egy év múlva gondolj arra.

2019. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!