Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le a flörtöléssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak le a flörtöléssel?

Figyelt kérdés

Nagyon imádok flörtölni, általában csak az fiúkkal szoktam, de néha lányokkal is. A gond csak az, hogy nagyjából a 95%-át nem gondolom komolyan annak, amit mondok. És hát az emberek nyilván félreértik a szándékaimat, aztán magyarázkodhatok, hogy én azt nem úgy gondoltam, ami nyilván mindkét fél számára nagyon kellemetlen. Aki már ismer az tudja, hogy ilyen vagyok, viszont amikor új emberekkel találkozok, akkor mindig baj van. Egyébként a baj abból is fakad, hogy nem hiszem el, jogy velem valaki komolyan flörtölni akarna.

18/l



2019. jún. 29. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig azt tapasztaltad, hogy mégis akartak, akkor hogy a frászba ne hinnéd el, lökött vagy?
2019. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán egy kicsit. De csak azért, mert én tudom, hogy nem gondolom komolyan és egyszerűbb azt gondolni, hogy biztos ők sem.
2019. jún. 29. 08:17
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Azért ritkán, de akad itt a gyakorin értelmes nő is:)

Miért állnál le vele? így érzed magad jól egy társaságban, emberek között.

Ezt én is csináltam, csinálom folyamatosan. Ez messze nem az a sziont, hogy bármit is akarjon az ember a másiktól.

2019. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Egy év múlva meg jön a kérdés, hogy "engem miért nem tisztel a pasim?"


Hát ezért. Mert az ilyen "nőkben" nincs mit tisztelni. Nincs bennük tartás, megbízhatatlanok, éretlenek. Az ilyenek csak a hasonló gondolkodású pasiknak kellenek.

2019. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Szerintem sehogy. Vigyázz hogy ne ess teherbe és ne kapj el betegséget, aztán gyerünk bele.
2019. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyértelműen valamelyik itteni troll srác tette fel.
2019. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embert. Ő is magyarázkodik, ha valaki magára veszi, pedig ő nem úgy gondolta. Neki ez szerintem erősíti az önbizalmát. De ő neki nem probléma ez a téma. Talán fogd vissza magd, vsgy ha kicsúszott a szádon, mondd h elnézést, te túl közvetlen ember vagy.
2019. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Még nem gáz, én is ilyen voltam.

Akkor lesz gáz, ha már pasid lesz, és rutinból folytatod.

Vagy unalomból.

És aztán csodálkozol, hogy féltékenykednek rád.

F

2019. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi baj van a flörtöléssel. A legjobb önbizalom növelő mind két félnek. Nem beszélve arról, hogy a felgyülemlő szexuális energiát az ember otthon éli ki. Tehát a flörtben résztvevők házas társai is részesülnek a pozitív hatásokból.
2019. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!