Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak gondjai vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak gondjai vannak az itallal éa a cigivel, hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés

Ha bármilyen összejövetel van, ő nem tudja, hogy hol a mérték. Tini korában majdnem folyamatosan be volt rúgva. Most felnőtt fejjel is, ha van valami, ő tuti berúgik. Nem tudja megállni, hogy ne.

Aztán ott a dohányzás, amiről első körben hazudott nekem. Nem bírja letenni a cigit, hiába mondja, hogy le fogja. Nem megy neki. Akaratgyenge.

Nem akarok egy olyan emberrel együtt lenni, aki sunyiban dohányzik és akivel nem tudok elmenni sehova, mert biztos, hogy részeg lesz.

Apám alkoholista, elég volt az ő dohány és piaszagát elviselnem.

Viszont szeretem, mit tegyek?


2017. márc. 12. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Aki a cigit nem bírja letenni, az nem akaratgyenge, hanem FÜGGŐ. Az az akaratgyengeség, amikor valaki egy társaság hatására, unszolására divatból szokik rá.
2017. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor akaratgyenge és függő.

Úgy szokott rá, ahogy írtad. De letenni nem bírja, ahogy az ivásban sem tudja, hogy hol a határ..

2017. márc. 12. 08:42
 3/18 anonim válasza:
70%
Ha annyira zavarnak a szenvedelyei össze se kellett jönni vele!Amúgy még ha szereted akkor gratulálni tudok csak!
2017. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ezekről. Azt tudtam, hogy régen sokat ivott, de nem tudtam, hogy ennyire baja van vele most is, amíg meg nem tapasztaltam. A cigit tagadta, azt mondta amikor ismerkedtünk, hogy nem él ilyennel. Aztán kiderült, hogy dehogynem..
2017. márc. 12. 08:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok. Gondolom, Neked nincsenek káros szenvedélyeid. Ez így nehéz ügy, mert hatalmas szakadék van köztetek. Ebből a kettőből(cigi, pia) sokaknál már simán az egyik elég, hogy valakit lapátra tegyen. Nem lehet, hogy még drogozik is, csak nem tudsz róla?


Őszintén mondom, nagyon meglepődnék, ha a szakításon kívül bármi más értelmes javaslata is lenne a válaszolóknak. Állítsd válaszút elé, hogy a szenvedélyek vagy Te. Bele fogsz ebbe betegedni idővel, hidd el. Kutyából nem lesz szalonna. A srác elég komolyan a lejtőn van, ne hagyd, hogy magával rántson Téged is. 34F

2017. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem drogozik, azt is csak észre venném.
2017. márc. 12. 09:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy van az en pasim is. Iszik,dohanyzik. En nem dohanyzom( undorodok tole,sohase dohanyoztam), es soha nem iszom slkoholt,mert nem akarom,h leepuljon az izomzatom meg a memoriam. Heti 7 edzesem van,szovalrendszeresen sportolok es ez latszik is rajtam. Nem tudom magam jol erezni a kis iszogatos,cigizgetos,szivos tarsasagaban.

En szexfuggo vagyok,de az nem tesz bennem kart. :)


Ugyanigy ismerkedesunkkor azt mondta,leszokik es nem lattam cigizni. Aztan a kis kollegai visszaszoktattak,mert olyan befolyasolhato. Meg mar rosdzul erzi magat,ha nem ihat aznap minimum egy uveg sort. Ettol is undorodok.


N

2017. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Aki egy ilyen palit nem hagy ott egy ilyen rossz szokásokkal rendelkező palit, az nem akaratgyenge? Vagy ezt csak másokra jó mondani?
2017. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Irtad hogy eszrevenned ha drogozna. Na ez nem feltetlenul igaz. Lehet kapni ezeket a legalisnak mondott drogokat, fogalmam sincs mik ezek, de az exem is szedte oket es mar csak akkor vettem eszre amikor elkezdett tenylegesen megvaltozni es amikor mar keverte oket es eltunedezett ejszakakra. Emellett o sem tudott merteket tartani az alkohollal es igergette hogy leteszi a cigit, persze hiaba. Masfel evig probalkoztam a lehetetlennel es szakitas lett a vege. Aki ennyire nem tud merteket tartani az ne igyon. En pl ha sokat iszom olyan dolgokat mondok amivel kellemetlen helyzetbe hozom magam, elofordult parszor ezert azota odafigyelek mennyit iszom, ismerem a hataraimat, fontosnak tartom hogy ne lasson senki reszegen. Ez elhatarozas kerdese, de magamtol jottem erre ra es magamtol dontottem igy. A cigit is magamtol tettem le. Szerintem ha a parod nem jon ra magatol hogy mit kellene tennie, akkor te nem igazan tudod megvaltoztatni.
2017. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan allj hozza? Lehetoleg minnel tavolabb. Nem veletlen valasztottal alkoholista szulo gyermekekent alkoholistat, sajnos.
2017. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!