Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezek rá nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezek rá nála?

Figyelt kérdés

2éve jártunk aztán rajott hogy ő fiatal és nem akar kapcsolatot, most újra elkezdtunk beszélgetni. Én nem akarok kapcsolatot max annyit, hogy össze járjunk, de az utóbbi pár napban van egy olyan érzésem hogy ő attól fél, hogy újra kapcsolatot szeretnék. És nem tudom hogy mondjam el neki, vagy hogy utaljak rá. Azt azért nem szívesen mondanám neki hogy nyugi én nem akarok kapcsolatot csak azt max.

Jól érzem magam vele, szeretek vele beszélgetni és nem akarom ezt tönkretenni amiatt hogy azt hiszi komolyabbat akarok.



2019. jún. 29. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt azért nem szívesen mondanám neki hogy nyugi én nem akarok kapcsolatot csak azt max."

Mégis miért nem? Nem akarsz őszinte lenni, de elakarsz valamit őszintén lenni?

2019. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El akarom mondani csak kicsit azért burkoltabban, és finomabban.
2019. jún. 29. 16:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék nála rakerdezni arra is finoman, hogy ő is így gondolkodik e még mindig.
2019. jún. 29. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Neked mi a terved?"

"Én csak úgy vagyok."

2019. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nők nagy része képtelen csak sxexre járjnk össze magatartást tanúsítani.Te is most azt hiszed ennyi elég lesz,aztán jön a szopóka.

Amùgy kérdezd meg minekek köszönheteted,hogy ùjra megkeresett??

Te pedig-akár mit is mondd- megmondhatod,hogy kapcsolatot keresel,de nem komolyat.(Vagy a hu de jó én is csak komolytalan, barâtság extrákban gondolkodom)

2019. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem akarok örülök hogy szabad lehetek és nem tartozok senkinek elszamolassal semmiért. Azt tudom hogy mert keresett újra. Egy "családi" összejövetelen találkoztunk újra. (Nagynéném szomszédja ak az unokája)
2019. jún. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!