Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet iszonyat h-lye kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet iszonyat h-lye kérdés, de biztos nem kérdezek rá nála. Szerintetek? 22L

Figyelt kérdés

Lehet azt valamiből sejteni, hogy egy olyan fiú (barát egyébként), akinek barátnője van, érzelmeket táplál irántam? Nem egy macsó típus.


Vannak jelei gondolom, de mik is szerintetek?

Értelemszerűen azért nem kérdezek rá, mert: 1. Kellemetlen, 2. Félreérti.


2016. júl. 17. 17:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Felejtsd el őt!
2016. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
*1 Odaírtam, mert FÉLrEÉRTI. Szerintem ebből egyértelmű, hogy nem kölcsönös, azért is olyan KELLEMETLEN. ha nem tudsz érdemleges válasszal szolgálni, inkább ne írj semmi. ne kombinálj b@romságot!
2016. júl. 17. 17:40
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha barátok vagytok akkor kérdezz rá nyugodtan. Mondd el, hgy úgy érzed hogy többet akar. Igaz ez?
2016. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de olyan, mint a süni...

Nekem az is elég, ha én tudom, aztán valahogy lerendezem, nehogy gond, félreértés legyen.

2016. júl. 17. 17:44
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
#2 Egyrészt ezt ki a tökömnek írtad? Másrészt rohadtul nem világos szerintem senkinek, hogy amikor kölcsönösségről beszél, akkor minek kellene kölcsönösnek lennie? Mert azt nem írtad hogy neked tetszik, arról meg fogalmad sincs hogy te tetszel e neki. Szóval teljesen igazad van, amit feltettél, az egy ISZONYAT H-LYE KÉRDÉS!
2016. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Csak meg akar dugni.Te is olyan vagy neki mint a fáraó sírja amiben megannyian feküdtek,régészetileg kifejezve...
2016. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
# 5 Az 1-es!nek szólt. Ezen az oldalon hiba írom ki, hogy nem azért kérdezem, azonnal megy a kombinálás. Olyan még véletlenül sincs, hogy valaki a KÉRDÉSRE válaszolna, legalábbis nagyon ritkán fordul elő. TE SEM arra válaszoltál.
2016. júl. 17. 17:51
 8/30 A kérdező kommentje:
*hiába
2016. júl. 17. 17:52
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos nem kérdezel rá akkor mi a kérdés? ha a barátod akkor miért félsz megkérdezni? Ülj le vele és beszéld meg vele.
2016. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
#7 Persze hogy nem, mivel iszonyat hülye kérdés. Amit meg az egyesnek írtál, az köszönőviszonyban sincs az #1-es válaszával.
2016. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!