Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a barátnőtöknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Megprobálom röviden leírni

Van egy barátnő van gyerek nekem is, most várta a másodikat írtam neki nem ir vissza gondoltam már korhàzban van ezért ráirtam a férjére aki azt mondta nst re jár napi szinten

Tök normálissan beszélgetünk aztán a semmiből irta hogy tetszem neki

Majd hogy ki kell törölnie az üzenetet mert a barátnőm nézi a teloját

Én totál le voltam fagyva

Hiszen 2gyerekes apuka és a felsége az én barátnőm

Nem tudom mért írt ilyeneket

Azon agyaltam lehet azért mert nekem nincs párom és azt hiszi hiányom van azt ki kezdek vele vagy nem tudom

Meg vannak az üzenetek ami írtam is neki hogy hogy mondhat ilyet amikor apa és én semmit nem akarok töle

Szerintetek el kéne küldenem az üzeneteket vagy ne zaklassam szegény csajt hiszen a napokban adott életet a második gyerekének



2019. jún. 29. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez tényleg nagyon durva :( én picit várnék, ha velem történt volna ilyen, megvárnám a hat hét gyermekágyas időszakot, induljon be a szoptatás, a napi rutin, főleg, hogy van egy nagyobb kisgyerek. Később mindenképpen elmondanám. Valószínűleg nem fog hinni neked és azt hiszi majd a barátnőd, hogy te szerkesztettél olyan beszélgetést. Bár, lehet, hog, hogy hinni fog neked.

Mindenesetre mond majd el neki, így legalább nem lesz rajtad ez a teher.

2019. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg ne mondd el neki. 2 kisgyerekről kell gondoskodnia, annak a babának egy mosolygós, kiegyensúlyozott anyára van szüksége. Ha a pasi tönkre akarja tenni a családját, nélküled is sikerülni fog neki.
2019. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárhogy is döntesz, gondolod át,hogy milyen következményei lehetnek a lehetséges lépéseknek,ha úgy döntesz,hogy esetleg szólsz akkor bizonyíték nélkül ne,mert a barátságod megy tönkre, screenshotold le máskor a beszélgetést.
2019. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lelki ismeret furdalásom van mert én tudom velem kikezdett hivotatott is a férje akkor biztos másokkal is meg csinálja de még sem akarom hogy 2 gyerekkel maradjon egyedül mert én is 1 gyereket nevelek egyedül tudom milyen érzén

Engem is anno megcsalt a párom a terhesség elején én akkor meg mondtam ennyi neki ilyen férfi nem kell mert aki 1x meg teszi az többször is

Annyira ràgodok már jó pár napja

Sajnálom a barátnőm hogy egy olyen férfi a férje bár inkább egy féreg

2019. jún. 29. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lelki ismeret furdalásom van mert én tudom velem kikezdett hivotatott is a férje akkor biztos másokkal is meg csinálja de még sem akarom hogy 2 gyerekkel maradjon egyedül mert én is 1 gyereket nevelek egyedül tudom milyen érzén"


Ez már nem a te döntésed, dönthet úgy,hogy elváll tőle vagy továbbra is vele marad, attól még nem lesz jobb férj,mert nem derül az ki,hogy a háta mögött csalja az asszonyt. Ha el is hagyja,attól még fizetnie kell a férjnek gyerektartást és a viszonytól függetlenül még lehet,hogy a gyermekei továbbra is érdekelni fogják. Tehát a párkapcsolat kimenetelének normális esetben, nem kéne érintenie ezt,ha szereti a gyerekeit a férj, akkor továbbra is támogatja őket.

2019. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!