Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vágyik mindenki ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vágyik mindenki ennyi romantikára, és abszolút figyelemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kerdesem ami fent is említettem. Nekem ne jön be, és feleslegesnek is tartom, a kapcsolat elejen minek akarnak a felek annyira mást mutatni magukból? Előbb utóbb igyis kiderül milyen a másik, és akkor csak felesleges idő kidobás volt. A lanyok miert olyan féltékenyek? A fiukat miert zavarja ha a barátnőjüknek van fiu barátja? Ha tegyük fel a lány gamer és gyakran jatszik csapatban de többségben fiukkal az miert esik rosszul neki? Vagy ha a fiu elmegy mas emberekkel kozos programra? Ilyenkor miert nem annak örülnék hogy a másiknak vannak baratai, emberek akikkel jól kijön és szívesen tölt időt?!

2019. júl. 1. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem mindig kell a romantika. Ki mondta, hogy ez így van?? Most pl én is csak b$szni akarok. Keményen!
2019. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!