Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? , ÁÁ elegem van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? , ÁÁ elegem van hogy megint hiú ábrándokba ringatom magam! Mindig ha van pénz a telefonján felhív de miért ha nem szeret? Elegem van!

Figyelt kérdés

3év8hónap együtt járás után vége lett, de még mindig szeretem,lehet ő is de kibékülni nem szeretne!

Na de minek hív, nekem nem jó hogy felhív mert csak rossz lesz utána.

Jobb lenne ha megmondanám neki hogy ne hívogasson??De ha nem hív majd fel az is rossz lesz!:(


2010. júl. 9. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ne hívjon. rossz lesz egy darabig, de az idő sok mindent megold, helyretesz. kitartást Neked
2010. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ:) egy lezáratlan fejezet ami még akár újra folytatódhat, el kéne dönteni véglegesen , hogy végleg lezárod vele a kapcsolatot vagy sem vagy még szeretnél vele folytatást mert te igencsak hajlasz a folytatás felé ....őt is kérdezd meg erröl négyszemközt addig feleleges ilyen témákon idegeskedned
2010. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Folytatni folytatnám az tény és való!De nem így!!

Ő már nagyba csajozik és hogy vége még így is hazudgál össze vissza!Nekem erre nincs szükségem.

Különben is holnap randizok egy olyan sráccal akiben biztos vagyok hogy nem csak 1hónapos kapcsolatot akar!és nem szeretném hogy be legyen kavarva!

2010. júl. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!