Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek jelenthetnek valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelenthetnek valamit? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már beszéljünk egy ideje, néhány hónapja buliba smároltunk.

Eddig egy baratja volt amugy. Azóta voltak talik is, nade lényeg a lényeg hogy nem tetszik nekem pár dolog.

Elég jó no, bulikba mindig odamennek hozza, stb, De amúgy nagyon aranyos és kedves mellette. Na ami nem tetszik: Az exe vel szakítás után is beszeltek, pedig a pali elvileg szét csalta..párszor meh is bocsájtott. Na mindegy. A legjobb barátnője jóba van az exevel. Mindannyian ugyan azon a településen laknak. Az új fb jan is ismerősök. Amúgy nem valami témás csaj, néha meh a van de amúgy csak az megy hoy éhes vagyok meg ilyenek, írásban legalábbis.

Viszont folyton o kezdeményezi a -beszélgetést, ír h miujsag, stb. De ah nemtudom.. Vannak érdekesebb csajok, dumasabbak, azokat jobban -bírom. De ő tényleg fullos csaj melle. Néha kirak magáról képet Insta napba, amit nem értek amúgy,mindegy

Elvileg csak velem kavar. Amugy érdekes de én is csak vele most, vmi megfogott benne. Regebben másoltam


Kíváncsi vagyok a velemenyetekre😁

?

18f



2019. júl. 2. 06:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt, kapkodtam nagyon
2019. júl. 2. 06:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől is fullos? Itt csak a negativ részeket irtad le.
2019. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha valaki nem ősellenségként tekint az exére?

Éretlen vagy te még egy kapcsolathoz.

2019. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miutan folyamat szidta nekem,és verekedtek is, (csávó nekiment) akkor feltetelezem h nincsenek jóban.
2019. júl. 2. 07:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól fullos,hogy jól néz ki,az laoján,ahogy jellemezted.Semmi más.Kedves,aranyos,de buta,mint a föld,mert kb beszélgetni sem lehet vele,csak arról,hogy éhes.

Találhatsz olyat is,akinél szinte minden stimmel.

Vagy az is lehet Te vagy a felszínes,és ő írogat de Te nem vagy érdeklődő,így max.arról tud beszélni,hogy mizu.

2019. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te 13??

Értelmetlen amit idehánytál. Mitől fullos? Van melle meg segge meg bulizik? Mert érdemi értékeket nem említesz, nyilván mert sok lehet neki... Ahogy neked is. Valóban nem való neked nő, ha ilyen szrságokról ítéled meg a másik nemet. Menj tologasd még pár évig a dömperedet kisfiam, aztán ha megtanultál írni, és tisztán látni, beszélhetsz a csajozásról.

2019. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5os igazad van, előző bnom nel stimmelt minden nagyjából, vele jókat lehetett


Én nem vagyok felszínes😁

Mert csak nála van ez

2019. júl. 2. 14:18
 8/8 A kérdező kommentje:
6os, maradtál volna megegy evet az oviban. Valszeg akkor most nem írnál ide. Mondjuk hulye hozzászólók mindig is akadtak
2019. júl. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!