Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizedikes vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizedikes vagyok, és még fiúval csókon kívül más dolgokig nem jutottam gátlásaim miatt. Tényleg van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
A kisajkaim nem vészesen, de kilógnak, viszont a csikló feletti bőr az nagyon látszik és csúnyának találom a pncim. A barátaim már kezdenek cikizni az miatt, hogy hozzájuk képest viszont elég tapasztalatlan vagyok. Más téma, hogy én kapcsolat célja nélkül nem nagyon akarok úgy enyelegni bárkivel is, hogy csak kihasznál. De a barátnőim ezt csinálják, és boldogok, mert igenis jót tesz az embereknek, ha néha kényeztetik őketilyen téren, meg egy kicsit... szóval értitek. De annyira félek, nekem főleg az első olyan alkalom lesz nehéz, amikor le kell vennem a bugyimat fiú előtt. Nem tudom elképzelni. Ápolt, csupaszra borotválom, de akkpris szégyellem, és hatalmas gátlás van bennem.

2015. máj. 11. 17:26
 1/5 Marko polo ***** válasza:
70%
Szerintem ez a gondolkodás ami neked van sokkal értékesebb mint a lökött barátnôidnek vagy osztálytársaidnak van...
2015. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned ilyen téren, totál alaptalanok a félelmeid. De azért ne feküdj össze akár kivel csak úgy. Majd csak lesz egy pasi akibe beleestek egymásba mint vak ló a gödörbe :)
2015. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elmaradva..

Ha még nincs barátod nem baj, idővel lesz :)

Ha pedig van, akkor mire oda kerül a sor, akkor már fogsz benne annyira bízni hogy nem kell majd ilyenek miatt aggódni :)

Főleg hogy a legtöbb fiúnak mindegy hogy nézel ki ott lenn, csak ápolt legyen :)

2015. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Privátban már leírtam, de lehet hogy nem kaptad meg, úgyhogy írom ide is.


Semmi gond nincs vele, nem kell félned.

Ha ápolt vagy valószínűleg senkit nem fog zavarni, hogy kilóg.

Egyébként nekem is tetszik a hozzáállásod a dologhoz, nem kell utánozni a barátnőidet.


15F

2015. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már odáig jutsz hogy lekerül a bugyi, akkor már úgysm fontos hogy milyen. Egy normális fiu nem hagy kielégítetlenü, bárhogy is nézel ki. Gondolod a fiuknak nem okoz gátlást ha mondjuk pl, lógósak a tojások vagy a farok vékony vagy rövid vagy metélt ? De túlleszenek az elsőn, aztán meg már meglesz az önbizalom.
2015. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!