Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! CSAK ÉRTELES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS! CSAK ÉRTELES VÁLASZOKAT SZERETNÉK! Lehet ok aggodalomra?

Figyelt kérdés

A héten kelett volna megjönni a menzeszemnek de nem jött. Tegnap lefeküdtünk a párommal de kiszakadt az óvszer. Kivette de nem tudjuk, hogy belém is ment-e. Ha ment akkor lehetek terhes így is? (A menzeszre gondolok) ha megjön és miközben még megvan akkor csinálok terhességi tesztet akkor is kimutatja ha az vagyok ??

És a terhességi teszt olyan 2-3 hét után kimutatja ha az vagyok. Ezt jól tudom ??



2015. márc. 1. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire tájékozatlan vagy akkor ne itt kiabálj, hanem ne bass.ál inkább!!!!
2015. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ment beléd lehetsz, igen... *sóhaj*
2015. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Te is nagyon "érteles" lehetsz.
2015. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jól tudod, 10-14 nap.


De most már valaki árulja el, hogy a búbánatos rézzel kivert, eperfáról szedett nyomoronc agyonbizgerált p---ba lehet elszakítani egy óvszert????

Mert nekem még sosem sikerült. (igaz szabályosan is vettem fel)

2015. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy k***a jó kérdés. A párom is szabályosan vette fel. És mi sem tudjuk,hogy szakadt ki.
2015. márc. 1. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy vannak gyárilag selejtek, és ha egy olyat fogsz ki akkor elég könnyű.

Nekem már volt olyan ahol a hegesztés alá volt szorulva kicsit, és így elég gyenge volt, azt kukáztam is.

Attól mert jól ellenőrzik még néha kijön egy két selejt!

2015. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint csak nekem volt mázlim eddig?

hmmm

2015. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!