Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme az életemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Az én életem csak azért van hogy szenvedjek. Nekem soha semmi nem jön össze. A férfi is akit szerettem is csak 2 hónapig volt velem, utána dobott. Még a szülei is utáltak. Végig csak átvert, kihasznált, hazudott. Én egy olyan ember vagyok, akit senki se képes tisztelni és szeretni. A családomon kívül másokra nem számíthatok, és nem kedvelnek. A 30-as évekhez közeledvén úgy érzem az én életemnek már lőttek.
2019. júl. 2. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ööö... sajnálom. De most tőlünk mit vársz?
2019. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Halmai Annamária ***** válasza:
Az élet értelme a lelki-testi fejlődés. Nem szabad feladni. Más kéz meg láb nélkül született mégis vannak céljai, családja, férje-felesége. Te meg makk egészséges vagy, szóval kűzdj.
2019. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legtöbb kéz és lábnélkül született embernek nincs családja, felesége és gyerekei.
2019. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Halmai Annamária ***** válasza:

[link]


A legtöbbnek nincs, de aki nem adja fel, annak van. Ti meg itt szenvedtek egészségesen.

2019. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezen egyedül csak TE tudsz változtatni. Fiatal vagy még, fordítás hát a sorsodon. Légy erős,állj ki magáért,ne félj,ne légy nyuszi. A magabiztos emberrel kevésbé Csesznek ki,mert érzik benne az ERŐT ne légy áldozat! Ezt a negatív energiákat sugárzod a külvilágra,mit vársz így?
2019. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"A legtöbbnek nincs, de aki nem adja fel, annak van. Ti meg itt szenvedtek egészségesen. (NickVuj)"


Annyira tudtam, hogy ezt az példát hozod fel. Tehát van valószínűleg több tízezer ember aki kéz és láb nélkül született és ezek közül csak egy akarta igazán, hogy rendes élete legyen. Világos.


Kb mintha azt mondanád, hogy mindenki lehet űrhajós, olimpiai bajnok, világelső sakkozó illetve agysebész csak azért nem azok mert nem akarják eléggé. Lópikulát.


Nem szenvedek csak megjegyeztem, hogy hülye példa volt.

2019. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Halmai Annamária ***** válasza:
#6 - nem volt hülye példa. Jó példa arra hogy itt szenvednek összevissza egyesek mert életükben történt 1-2 rossz kapcsolat, és már teljesen elveszettnek érzik magukat, holott tök egészségesek. Elég sok embernek próbálok itt a gyakorin segíteni akik ilyen szerencsétlenek, de még lekopogom egyetlen egy sem volt aki akár a kisujját is mozdította volna és tett volna magáért, akár csak annyit hogy egyáltalán elkezdjen mozogni, olvasni, stb. Senki. Ellenben kiírják ugyanazokat a panaszkodó kérdéseket naponta.
2019. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor azért felmerülhet a gyanú, hogy te egyáltalán nem tudsz segíteni másoknak.
2019. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Halmai Annamária ***** válasza:
Azon lehet segíteni aki akarja.
2019. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most én is eléggé lent vagyok, hasonlóan érzek, de remélem lesz jobb még, ahogy neked is! Sokszor azt hiszem na majd most, aztán az élet hirtelen keresztülhúz mindent :(

F36

2019. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!