Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem nyáron egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem nyáron egy idősebb férfival. Jó volt vele, amíg ott laktam. Azóta hazaköltöztem és mindig azt akarja menjek ki hozzá. Leépítsem?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából : HOGYAN ÉPÍTSEM LE?


Amiért nem akarok kimenni ..

1. drága a repjegy

2. ezeken a napokon nem tudok dolgozni

3. mivel idős és távol lakik, ez az örökös kijárok én... nem látom a folytatást


Szerintem igazam van, ő nem látja ezt-


2019. júl. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy.


"Kedves Jurij sajnos nekem anyagilag megterheloek mar ezek az utazasok, es inkabb a kozelben szeretnek egy rendes kapcsolatot talalni. Olel s minden jot kivan Gizella"


Hajra.


Manapsag mindenki ilyen vegtelenul eletkeptelen vagy csak itt gyulekeztek?:D

2019. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizettesd ki vele a repjegyet :)

(Plusz pont, ha Svájcban takarítottál) :D

2019. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Harmadszorra írod ki ezt a kérdést!

Már mindkét előző kérdésednél kaptál egy csomó választ. Miért kell állandóan újra kiírnod?

2019. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A másik meg, mi az hogy hogyan építsd le?

Massenger, telefon letilt és kész, le van építve, szóba sem kell állnod vele többet, ha nem akarsz, szóval nem értem, mi bajod van.

2019. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!