Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy egyre több a csinos lány, jó pasit meg elvétve látni csak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Azt vettem észre, hogy az elfogadást a nőkkel szemben már mindenhol lenyomják az ember torkán, de a férfiakkal szemben az igények maradtak. Amikor valaki azt írja, hogy alig látni jó pasit, de tele van minden csinos nőkkel, akkor máshova teszi a mércét. Műszakis egyetemre járok, szóval a többség srác. A koliban lévő srácok több, mint 70-80%-a kondizott, jól öltözött és adott magára. Ezt valahogy átugorják az ilyen általánosításokkor... Meg az ízléstelen párducmintás női rucikat, a kilógó tangát, a kopott festett körmöket, a lenőtt festett hajat és hasonlókat.


Kinézet terén ugyanazt hozza a két nem, csak mások a mércék.

2019. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen, én is ezt tapasztalom.

10/7 lány csinos, míg ez az arány férfiaknál 10/1.

2019. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek, a nők(legalábbis Magyarországon) sokkal nagyobb arányban adnak magukra, mint a férfiak. De pl Angliában épp fordítva van.
2019. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2019. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen sajnos, van benne valami.
2019. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is az egyessel értek inkább egyet. Bár érdekes, én is műszaki egyetemre jártam. Ismerőseim, sőt azóta kollégáim nagyrésze sportol, ha nem is kondit de biciklizés, túrázás, melyiknek mi, de állandó mozgásban vannak. Jól öltöznek, tanultak, tervezgetik a jövőt, bár legtöbbjük családos már. Nőknél ezt annyira nem látom. Fodrásznál-kozmetikusnál ülés az megy persze, de effektív egy fűszálat nem tesz odébb, tisztelet a kivételnek.
2019. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Én is műszaki egyetemre járok, azért nagyon sok srác itt elvan a kis világában, és nem igazan ad magára. De amúgy tényleg meglepően sok a jó pasi, aki edz, a karrierjét idejében elkezdi apolgatni, vannak céljai, intelligens. Higyjétek el au ilyen férfiak előtt nyitva a világ, és mindig lesz nőjük. Csak annak nincs aki valamilyen szempontból korlátolt, például nincsenek szociális skilljei, vagy nem is akar igazán nőt, kényelmes neki anélkül is.

Amúgy lányokra meg vonatkozik egy ilyen falka effektus. Ha sok fiatal lányt latsz egymás mellett, azt gondolod, hogy hú de csinosak. De közelebb jönnek, és kicsit megnézed őket egyenként, akkor rájössz, hogy állatira nem. Az egyik duci, a másiknak ronda az arca, a harmadiknak meg mit tudom én igenytelenek a fogai.

2019. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne csak abból induljatok ki, amit a műszaki egyetemen láttok. Ott sokan apuci támogatott fiai, persze, hogy sportolnak, jólöltözöttek meg minden. De van világ a műszaki egyetemen kívül is és ott mondjuk 10-ből 2 pasi néz ki jól.
2019. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, de példának okáért belenézegettem, a Ninja Warriorba ami tele van formás testű, magára adó fiatal fiúval, ők például a valóságba hol vannak? Csak az egyetemisták között?
2019. júl. 3. 00:19
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Aha igen, egyre jobbak a sminkek, meg egyre több szabadidejük van kondiba járni, hiszen a férfi dolga megteremteni az anyagi javakat...
2019. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!