Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldesz el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldesz el valakit udvariasan a pítsába?

Figyelt kérdés

Nem szeretném tahó módra mert vannak közös ismerőseink, és velük jó a viszonyom. Annyira megbántani sem akarom, de mégis éreztetném, hogy nem akarok vele beszélgetni semmiképpen.

Nem bántóan de nagyon nyomatékosítva hogy lehet ezt közölni? (nekem nem az erősségem, ezért kérdem)


Annyit kell tudni, hogy ismerősök voltunk, elköltözött de még írogat nekem, hogy nem akarok-e találkozni vele ésatöbbi. Már ezerszer elmondtam, hogy nem. Párhavonta ír nekem, de már meg sem nézem, nem válaszolok... pedig szeretnék.

Finoman hogy mondod a "húzz már innen a rákos k.va anyádba vissza te temetődémon és vissza se told ide a retkes képed míg világ e világ" ?


A kérdés komoly teljesen, sajnos.


2019. júl. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz életképtelen.

"Kedves XY! Úgy döntöttem, hogy a továbbiakban nem szeretném tartani veled a kapcsolatot semmilyen formában. Kérlek ne írj többet és ne keress. Erre az üzenetre se válaszolj. "

Kb ennyi... Most komolyan ez ennyire nehéz?!

2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj számtalanszor leirtam, hogy nem akarok találkozni veled. Nem akarlak megbántani de akkor leírom utoljára, kérlek vedd komolyan, nem szeretnék semmit tőled sem most sem a későbbiekben. Ennyi
2019. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy ha akármeddig próbálkozik, és ha a feje tetejére áll, akkor sem lesz köztetek soha semmi. Mert ha ő lenne az egyetlen férfi a földön, akkor sem kellene neked.
2019. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia X! Hadd ne beszélgessek veled, mert miattad mindig valamiről lekések, mások sokkal jobban tudnának veled foglalkozni, találkozni de nekem most ez nem megy, köszi szépen :)
2019. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom. Nekem volt egy ismerősöm, aki a barátnőmmel akart összejönni, de hamar átpártolt hozzám..szó szerint 2 mondatot beszéltem vele maximum, de facebookon állandóan irogatott, évekig. Először kedvesen próbáltam megkérni, hogy hagyjon békén, mert nem vagyok azért egy bunkó paraszt, aztán kicsit erőteljesebben, de semmi. Végül pedig annyira meguntam, hogy kerekperec megmondtam neki, hogy húzzon a pecsába, és ne irogasson állandóan mert krvára irritál.


Nem vált be, csak még jobban meg akart ismerni...szerintem vagy töröld, tiltsd, vagy némítsd le az üzeneteit, hogy ne is tudj róla, hogy írt. Előbb utóbb csak megunja. :)

2019. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

utolsó válaszolóéhoz annyit, hogy bár nem évek óta(de lassan végül is 1 év eltelik) írogat. írtam már én is kicsit sértőbbnek szántat, szarkazmussal, iróniával is próbálkoztam, nem értem el vele semmit :D élőben se vette le a szemforgatást, hogy kerülöm, hogy "jóvanmár-ozok", semmi se esett le neki. lenémítottam, pár nap múlva megnéztem, mi a szitu, és még akkor is írt egy üzenetet...

a parasztkodást pedig azért mellőzném, mert a rokonával jó kapcsolatot ápolok és nem tudom, hogy ha leoltom a srácot, az milyen hatással lesz erre.

2019. júl. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!