Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten megismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten megismerkednétek valakivel aki tök rendes és tetszik is de elég messze lakik elmennétek hozzá? Vagy megengednétek hogy elmenjen hozzátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Aham. Tetszettünk. Mondjuk féltem, hogy élőbe majd nem, de nem így lett. :D


160 km volt köztünk.

2010. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én 14 ő 16 de am ő akart jönni de én nem akarom mert a lakásunkba olyan vékonyak a falak hogy minden áthallatszik még ha suttogva beszélünk azis és am ti hány évesek voltatok :D
2010. júl. 10. 00:27
 13/19 A kérdező kommentje:
? lemaradt XD
2010. júl. 10. 00:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már, jó idő van, menjetek el fagyizni, a parkba, vagy üljetek be egy sütire.:D


Nem muszáj hozzátok menni, mi sem hozzánk mentünk, hanem beültünk egy pár helyre, és sétáltunk.

Elvoltunk.


16 éves voltam akkor, ő 19. :)

2010. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát igen erre énis gondoltam de itt is akar aludni XD vagy azt akarja hogy én aludjak ott nála és akkor fürdenie is kell XD
2010. júl. 10. 00:30
 16/19 anonim ***** válasza:

Hááát.. nem hiszem, hogy első találkozáskor ott kellene aludjon Nálad, vagy Te nálad.


1 : eléggé fiatalok vagytok

2 : igazából nem is ismered.


Először csak jöjjön el, ismerkedjetek, beszélgessetek sokat, és kész.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor úgy is fogtok még találkozni. De ha ő csak úgy akar, hogy azért jön, hogy itt aludjon, akkor szerintem hagyd a srácot.

:)

2010. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

vagy Te nála*


bocsi, késő van.:D

2010. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
oké köszi a segítséget :D jó éjt!
2010. júl. 10. 00:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó éjt. :)
2010. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!