Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiért vennétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vennétek meg a szüzességem? :D

Figyelt kérdés
nemakarom eladni csak vices és kiványcsi vagyok :DD amugy ojanak képzelj amijennek akarsz ;D
2010. júl. 9. 23:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Szia Viki!

Ha megengeded, itt válaszolok, mert nem akarom, hogy megtudd az email címem.


"najó neked aztán nem tök mindegy hogy hogy irok ?? a nem helyes irást

nem bünteti a törvény mellesleg honnan tudod hogy nem tudok hejesen

irni ?? egyszereüen csak nincs kedvem ugy irni mert lusta vagyok pl az

ly-t leirni és hejette j-t irok de ezt nem butaságnak hanem

lustaságnak hivják.. mellesleg valószinüleg te valamijen öreg fószer

vagy aki nem ért a fiatalok nyelvén és az msnt se ismeri ráadásul

ennek az oldalnak nem aza célja hogy kijavitsuk egymást hanem hogy a

kérdésekre válaszoljunk ...

nem kell beszólogatni az embereknek és ha roszul vagy tölem ne irj

nekem ennyi, nem kell leirni a véleményed senki nem kiványcsirá

nacsókollak"


21 éves vagyok, használok msn-t. De ha idős lennék és nem használnám, akkor is igazam lenne.

Tehát nem csak hülye, hanem lusta is vagy. Ha arra is képtelen vagy, hogy 2 betűt üss le a billentyűzeten, akkor te még szánalmasabb vagy, mint gondoltam.

Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak. Ha nem tudsz helyesen írni, kijavítalak, ha bepofázol, akkor elmondom a véleményem az értelmi szintedről.

De mindegy is, neked sajnos ilyen mentalitással nem sok jövőd van. Jó utcaseprést!

2010. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

ez az oldal arra van, hogy mások gondjaira megoldást próbáljunk adni, vagy ÉRTELMES kérdésekre válaszoljunk...


nem pedig egy lusta, beképzelt kis rib.i kérdéseivel szórakozzunk... az msn nem mentség a hülyeségre...

2010. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Hogy fognak az Őhozzá hasonlóak majd leérettségizni? Mert azt elképzelni sem merem hogy ilyen helyesírási tudományal le tudott :p XĐ. Én a saját szüzességem adnám cserébe :D.
2010. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Nos, ez elég nagy pofáraesés, nem jött be az önbizalomtréning! :DD Nyilván azt hitte a kis szűzk*rva, hogy majd minden pasi hanyatt vágja magát, és egymással versengve licitálnak a kegyeiért. :P Nos el kell keserítselek, de rajtad kívül még rengeteg olyan lotyó szaladgál az utcán, akik gondolkodás nélkül szétteszik a lábukat, és még csak pénzt sem kérnek érte. ;) Szerintem kérjél pénzt inkább a szüleidtől, (gondolom nem lehetsz több 13-nál) és vegyél belőle egy heLYesírási szótárat! Megáll az ész xD...
2010. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
54%
Kis hülye ri*anc vagy, szánalmas, ha fizetnél sem feküdnék le veled!
2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
amugy nem gondolja komolyan
2010. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Hogy hogy fognak leérettségizni, hát nem tudom erre én is kíváncsi vagyok, hogy hogy engedik át őket ?!

Én egyetemen óraadó vagyok és már írtam itt, hogy adnak be tele rövidítéssel, msn nyelven, szleng szavakkal zárthelyi dolgozatokat ! Katasztrófa, én nem azért vagyok, hogy még megfejtsem mit is akar írni és nem harmincon felüli vagyok !

Arról nem is beszélve, hogy msn előtt ülnek ahogy vége a tanításnak, beszélni, kifejezni magukat meg nem tudnak !

Tisztelet a kivételnek, és nehogy már lustaság legyen, hogy helyesen írjunk !


Remélem tényleg csak egy nagy vicc, hogy mennyiért vennék meg a szüzességed, mert speciel annak idején, amikor én szűz voltam, szerintem nem tudtak volna annyit fizetni, hogy ne annak adjam , aki életem első szerelme volt ! És nem is volt az olyan nagyon régen, csupán 7 éve !


24/L

2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok azoktól, akik "msnesen" írnak. Fingjuk nincs, hogy kell helyesen írni, majd hülyeségüket arra fogják, hogy sokat msn-eznek. Az a vicc, hogy ezek is kapnak érettségit.
2010. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Meg sajnos szavazati jogot is...
2010. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy tudok helyesen írni, csak nem akarok. De ti a primitív agyatokkal nem fogjátok felfogni, hogy ilyen ember is létezik, aki egyszerűen csak nem akar... Ja, és nem, nem segített anyukám...

megfelel lúzerek ? :D


amugy meg most elárulom hogy azért irtam ki ijen kérdést mert ere többen válaszolnak és be akartam valakinek bizonyitani hogy tényleg beszólnak az emberek a hejesirásért ..

2010. júl. 13. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!