Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiért vennétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vennétek meg a szüzességem? :D

Figyelt kérdés
nemakarom eladni csak vices és kiványcsi vagyok :DD amugy ojanak képzelj amijennek akarsz ;D
2010. júl. 9. 23:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
56%

megfelel lúzerek ? :D


amugy meg most elárulom hogy azért irtam ki ijen kérdést mert ere többen válaszolnak és be akartam valakinek bizonyitani hogy tényleg beszólnak az emberek a hejesirásért ..


kedves kerdezo itt te vagy a luzer,mit kell bizonyitsal?nincsen eleg hulye kerdes?mostmar egy parasztal tobb van itt mint eddig,nem jo kifogas,ezt csak ugy irtad,hamar megerzem az ilyen dolgokat,szuzesseget megvenni?ha megkaptam mar 2x er ingyen szerinted penzt adok erte?eddig egy kib aszott noert nem adtam penzt es pont erted fogok?csak a parasztok fizetnek noert es csak a kur vak adjak el magukat.


clyde88

2010. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak ezért kérdezted volna, akkor amikor felfeded "a nagy titkot" helyesen kellett volna írnod....



21/L

2010. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

van egy háromkerekű biciklim eladó !

Ha megfelel érte adom :D

2010. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
56%
na te...a kis rib.ancnak nem tetszett a kommentem s kitörölte....basz.ás helyett tanulnád meg a magyar helyesírás szabályait....szánalmas lotyó...hülye k.úrva...kell még jelző?
2010. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Darknessy, mi az hogy nem tetszett és kitörölte, mármint a kommented ?:D

lehet ilyet ?

nem tudom, mert még friss vagyok az oldalon, csak kérdezem !

nekem is volt már olyan, hogy írtam kommentet, és nem jelent meg , akkor ez az ?

2010. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
ami nem tetszik a kérdezőnek, azt illedelmesen eltávolítja...ck azért, hogy ne kelljen újra és újra elolvasnia a saját jellemzőit...xD
2010. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Jól meglapta ez a kis lo.tyó..amúgy csak az a gáz, hogy csak a normális ember húzza fel magát az ilyenen, és ez az idióta ku.rva, meg csk röjög a markában...és még mennyi ilyen nőcske van...istenem, mért kell ilyen szemét világban élnünk??

Annyira utálom már, h egyeten értelmes, intelligens normális pasit sem tudnak a rendes láányok találni, mert mindet átvágják, megalázzák, és tönkretszik az ilyen kis rohadt hulladékok...

Bocsánat a csúnya beszédemért, de ez tényleg kiakasztott...

Valamelyik előző válaszoló vagyok, 18L

2010. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!