Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

17 éves fiúvagyok, úgy érzem, hogy szinte nem tudnék megbízni egy csajban sem....Párszor csalódtam, ráadásul pont olyanokban, akikben nem gondoltam volnah. csalódni fogok.Pl első barátnőm megcsalt egy "jó haverommal", és egyben az oszt társammal, második baránőmmel távolsg miatt szakítottunk, most volt szülinapja, írtam neki egy üzenetet, és még nem is válaszol.. (nem szoktunk beszélni, de gondotam már szülinapjáracsak írok valamit), de semmi köszi,semi.

Most kialakulóban van egy másik csajjal egy kapcsolat, de úgy vettem észre, hogy egyszerűen nem, vagy nehezen tudok bízni benne:S, Holott nem is nagyon ad rá okot, mégis néhaaz jár a fejembe, hogy át akar vágni....


Másokkal is volt már ilyen?! Hogy "oldódott meg" eza gond?


Kort/nemet is!


2010. júl. 9. 23:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz helyesírásért!!
2010. júl. 9. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
nembocsátjuk meg.
2010. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kussoljál már, akkor ne bocsásd meg.
2010. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Segítsél inkább neki.
2010. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik, el lehet menni!
2010. júl. 9. 23:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Várom az értelmes válaszokat !:D
2010. júl. 9. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ezzel jár.Minél több csalódáson vagy túl,annál nehezebb közel engedni magadhoz valakit.Csak egy dolgot tehetsz!MUSZÁJ rávenned magad,hogy megbízz benne.Nehéz,mert az ember ilyenkor úgy érzi,hogy tálcán adja át a másiknak a szívét és az bármikor összetörheti.De,ha soha nem nyílsz meg akkor kimaradsz valamiből,amiért érdemes élni: a Szerelemből.Aki szerelmes az szinte nem is gondolkodik,nem mérlegel,egyszerűen boldog.Ezért a boldogságért megéri bízni a másikban és közel engedni.Aki soha nem bontja le maga körül a falakat,az csak vegetál az életben.

Szóval minden rajtad áll!Kergesd el a negatív gondolatokat és állj optimistán ehhez a kapcsolathoz!

2010. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nah, ez szép: a többiek se válaszolnak értelmesen, csak oltogatják a másikat.


Válasz a kérdésre: Meg tudom érteni a problémádat, én is rengeteget csalódtam már, ezért mindenkivel szemben bizalmatlan vagyok. A barátommal is az voltam, még mikor kezdtünk összemelegedni, és ő se adott rá okot. De ahogy telt az idő, megismertem, most már teljesen megbízok benne. Szerintem bízd az időre, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor fogsz benne bízni. :)

15/L

2010. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Son of Eld válasza:
Ne haragudj ha esetleg nem fog tetszeni a válasz de csak annyit mondok, hogy majd kinövöd. Az ember fiatal korában nagyon könnyen szerelembe esik (vagyis hajlamos azt hinni, hogy az amit érez szerelem). Az meg, hogy sokan átvágtak sajnos a korotokkal jár mert még inkább a testi vágyak hajtanak mindenkit ebben a korban.
2010. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!