Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi azt mondja sokszor, hogy "imádlak", az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Szex-kapcsolatról van szó. Szerelem kizárva a korkülönbség miatt.

2019. júl. 4. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Rég élveztem ekkorát béjbe". Mármint szexkapcsolatban élőkből nem nézek ki komolyabb gondolkodást/lelkivilágot.
2019. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit jelenthet. Van, aki mindenkinek mondja, szinte köszönöm helyett.
2019. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a pasas mondta, aki keptelen volt kimondani, hogy "szeretlek", mert hogy nem szeretett. Szerelemből nem. Csak jó volt neki velem. Ő mondta mindig, hogy imád. Nekem is van egy srác most, akinek azt mondom, hogy "imádlak". Tényleg nagyon bírom emberileg is, meg jó vele lenni. De nem vagyok szerelmes.
2019. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Az, azt jelenti, hogy imád. Mit kell ezen agyalni? Nők, jaj.
2019. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb fiú barátomnak is szoktam mondani, hogy de imádlaak :D Szóval ne kombináld túl..
2019. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit kell bókolni a lyuknak is. Azt mmádja, hogy nem a kezét kell dugnia.
2019. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Hany evesek vagytok? Kiscsaj vagy hozza kepest, gondolom. Tudja, hogy eleg ennyit mondania, mar elkezd jarni az agyad. Es tessek, mar kerdest is kiirtal rola, pedig szart nem jelent.
2019. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Jajj, te szegény pára! Ezért nem kellett volna hiányozni irodalomóráról, így most nem fogod tudni kitalálni, hogy mire gondolt a költő. Goethe óta tudjuk, hogy az "imádlak" szállóige férfi nyelven azt jelenti, hogy hamarosan hatalmasat kell szarnia.
2019. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom, hogy van kivel kefélnem mindenféle kötelezettség nélkül!"
2019. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Az "imádlak" általában azt jelenti, hogy kedvel és/vagy vonzónak talál. Nekem pl. a párom mindig ezt mondta a kapcsolatunk legelején. Szó szerint úgy fogalmazott, hogy "még nem mondom, hogy szerelmes vagyok beléd, de imádlak".
2019. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!