Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van különbség az "imádlak" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség az "imádlak" és a "szeretlek" szavak között egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Férfiak is írhatnak!

Én már úgy vágyom rá ,hogy azt mondja a párom,hogy szeret....

4,5 hónapja vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolat, viszont hetente csak 1-2 szer találkozunk. Velem tervezi a jövőjét, ő 33 éves, én 27. Azt már mondta többször, hogy imád.

Én érzelmesebb vagyok nála, ő nem annyira, de ezt mondta is, hogy tőle ne várjak ömlengéseket, mert nem olyan típus, és nem tud magán változtatni.

Ezt nem is szeretném, csak valahogy nekem olyan bensőséges, ha azt mondaná, hogy szeret....

Lehet, hogy nem kellene ezen problémáznom?



2013. okt. 14. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
nem kellene
2013. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne problémázz ezen. Ő ilen fogadd el ilyennek és hidd el majd mondani fogja. :)
2013. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanígy vagyok.Kár ezen problémázni,majd ha úgy érzi,és megnyílik annyira,mondani fogja.Sokkal de sokkal jobb érzés lesz,mintha azért mondaná,mert hallani akarod,hidd el.
2013. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ASOT ***** válasza:
53%
Csak megsúgom, hogy van akinél az imádlak szónak nagyobb az értéke mint a szeretleknek...
2013. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat :)

Tehát ezen nem fogok fennakadni és örülök, hogy így gondoljátok. Vágyom rá nagyon, de erőltetni eszemben sincs, szóval türelmes leszek.

2013. okt. 14. 09:46
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Mások azért az imádlak és a szeretlek szavak, akárki akármit is mond. Mindkettő hasonló, de a szeretlek többet ér, nagyobb súlyú.
2013. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezt mi férfiak milliószor átrágjuk magunkban, hogy kinek érdemes eme nagysúlyú szót kiejteni a szánkon.
2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Imádlak...annak mondom, akinek nem merem kimondani még, h szeretlek.


Szeretlek...csak annak akit igazán szeretek, annak mondom.


31/F

2013. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Erről mehetne a vita hónapokig is.

Van aki bármelyiket könnyen kimondja.

Van akinek ez van akinek az nagyobb értékű.

És van akinek valóban nagyobb értékű az imádlak. hiába azt mondják hogy mindenképpen csak a szeretlek.

Nem ez nem mindenkinél igaz.

30/f

2013. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
ez igy alap hgy a nok erzelmesebek a ferfiaknal en is ferfi vagyok tehat jol tudom igaz hgy nalad jo par evel fiatalabb es a paromnak en szoktam mondani hgy szeretem de mondjuk en 9 honapja vagyok vele egyut egy ferfitol ne nagyon vard hgy egy nap 5x elmondja hgy szeret amugy meg ha aszt mondja hgy imad az is ott van ertelmi szempontbol mint a szeret szo
2013. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!