Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szinte csak egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte csak egy bizonyos férfitípust vonzok, de azt nagyon, akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos fajta srác, akiknek nagyon bejövök. Ők az ilyen kicsit kínos, félénkebb srácok, akikkel viszont nagyon nagyon jókat lehet beszélgetni, hasonló a látásmódunk sokmindenben, intelligensek, és amúgy jóképűek is, csak ők nem tudják. Az a tipikus jófiú. Aki mellett el tudod képzelni a jövőd, és aki már akkor a közös jövőtöket emlegeti, amikor kétszer randiztatok.

Én ellenben nem ilyen vagyok, legalábbis most egy hosszú kapcsolat után nem kérek gyűrűt a kezemre két hét után, köszönöm szépen. Hiányzik a kaland. Izgalmas férfiakat hogy lehet bevonzani?

(Ne ítéljetek el, csak mert most másra vágyom)


2019. júl. 5. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Flortolj, legy kihivobb. Jarj olyan helyekre, koncert, fesztival.
2019. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nincs veled baj, örülj neki, hogy értékes ember vagy és ilyen férfiakat vonzol. Igazából szerintem ha magadba nézel kicsit akkor rá fogsz jönni, hogy hiába most léptél ki egy kapcsolatból de mégsem vagy az a fajta aki kalandot akar.

Én is ugyan ilyen vagyok, mindig azokat a férfiakat vonzottam akik komolyan vettek, komoly kapcsolatot akartak velem és úgy általánosságban baromi jó emberek voltak. Amikor vége lett egy komoly kapcsolatomnak én is úgy voltam vele, hogy én élni akarok meg flörtölni de rövid időn belül be kellett látnom, hogy én nem ez az ember vagyok és nem tudom, nem is akarom ezt csinálni. Én nem gondolnám, hogy az baj ha valaki csak normális férfiakat vonz akik odáig vannak érte. Aki ilyen személyiség az úgy sem tudna nagyon kalandozni.

2019. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Járj többet konditermek környékén kivágottabb ruhákban. Ugrálj techno koncertek első soraiban. Keresd a kontaktot a trikós, bokavillantós, Airmax cipős, ecsethajú srácokkal. Csinálj egy Insta profilt, rakd tele fürdőruhás képekkel (úgyis nyár van). Előbb utóbb biztosan rád fog találni egy világi giga nagy suttyú, aki elfeledteti veled a hosszú kapcsolatod legszebb perceit is.


Járj majd el néha egy-egy szűrésre, hogy elkaptál-e már valamit.


Pár év múlva tagadd le ezt az egészet és add el magad feleségnek egy ilyen "bizonyos rendes srácnak".

2019. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Viselkedj ribiként. Öltözz kvásan. Tuti siker.
2019. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell beszélgetni a jófiùkkal,pátyolgatni őket,osztani a vilâgnézetet.Aki amúgy a 2.randi után feleségül venne,azt én nem a félénk,jófiùként jellemezném.
2019. júl. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Hozd ki egy jófiúból a rosszfiút, hidd el, bennük is megvan a lelkük legmélyén! ;)
2019. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az izgalmas pasikhoz valószínűleg túl unalmas vagy.
2019. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!