Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az ázsiai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az ázsiai férfiak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy japán férfi, szerintem én is tetszem neki, de nem tudom érdemes lenne-e belevágni egy ilyen kapcsolatba. Még soha nem jártam külföldivel, az ázsiakat meg nem annyira ismerem, de nem sok jót hallottam. Van valakinek tapasztalata?


26N



2019. júl. 6. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Már magyar-magyar között is vannak különbségek, honnan veszed, hogy egy kontinensnyi férfira rá lehet egy sémát húzni? Olyan, mintha azt kérdezném, hogy a vörös nőkkel milyen a párkapcsolat, mert eddig, csak barnával éltem. Ostoba kérdés. Férfitól függ.
2019. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

A japánok elég szabálykövetők. Nagyon precízek, pontosak. Úgy tudom nem is alszanak egy ágyban házasság után. Sok fura, a miénktől eltérő szokásuk van.

Fiatal korban nem tudom milyenek, biztos akad kivétel.

2019. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Mikor túltolod az animét...
2019. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éltem Tokióban. A japánok nagyon egyformák, nem csak külsőre, hanem belsőre is (talán a fiatalok kivételek). Elég rendes, jófiúk többnyire. A szabályokat követik, könnyű velük együtt lenni, mert toleránsak és elfogadóak. Tisztelik a nőket,nem nyomják el őket, és kiállnak értük ha kell. Szóval semmi izgalmas rosszfiús dolgot nem fogsz tőlük kapni, viszont mellettük biztonságban érezheted magad.
2019. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De ez csak Japánra jellemző azért írtam mert úgyis erről van szó a kérdésedben.

Amúgy az ázsiai férfiak esetében nem lehet általánosítani, mert pl. a kínaiak vagy a koreaiak teljesen mások, sokkal rendezetlenebbek.

Japán az teljesen egyedi társadalommal bír, ami semmi más országhoz nem hasonlítható.

2019. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Mint az európaiaknál minden ember más és más.

25/F (Vietnami)

2019. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!