Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ft havonta egy barátnő/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ft havonta egy barátnő/feleség?

Figyelt kérdés
Kb mennyit költesz rájuk?

2019. júl. 6. 17:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy rendes nő megfizethetetlen érték. Viszont egy olyan alak,mint te,semmi pénzért nem kéne nekik. Hasznos volt? 😉
2019. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
barátnőm nem volt 15 éve, de a feleség az egészbe kerül. úgy értem az egészbe, amid van.
2019. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Minimális,

Ruha még pipere ízék,max 10-15k/hó

De ennyi ugyanúgy elmegy rám is az ő fizujabol pl kaja rendelés,sport program stb.

Mi fairplayben játszunk :D

2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az albérleti díj felét megspórolom. A többi oda-vissza adok-kapok, nullszaldós.
2019. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Barátnő vagyok.

A párom havonta-kéthavonta meghív vacsira vagy moziba vagy hasonló dologra, de én is őt, szóval ez kb 0.

A megélhetésen pedig óriásit spórol így, hogy nem egyedül él.

2019. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom nem veszed zokon ha nőként válaszolok:)

Ha nem sugarbabyre gondolsz, hanem egy megfelelő értékrendet képviselő NŐre, akkor az alábbiak igazak:

- Rám akkor "kell" költeni, ha éppen valami ünnep van, vagy szülinapom. Akkor is valami apróságit veszünk EGYMÁSNAK (tehát en is költök a pasira).

- Illetve azt is szeretem ha a pasi első randin fizet, de nem várom el, volt hogy én hívtam már meg pasit.

- Az eddigi kapcsolataimban úgy volt hogy vagy mindenki a magáét állta, vagy egyszer ő, egyszer én magamra vállaltam a fizetést. Vagy ha mondjuk mentünk hozzá és otthon akartunk kaját csinálni akkor ő vette a zsömlét én a párizsit.

- Emellett költség meg az, hogy neha egy-egy ajándékkal meglepjük EGYMÁST, tehát ha tudom hogy az oreos milka a kedvence, akkor néha úgy megyek randira hogy viszek egyet. De ő is megteszi ezt nekem. Olyan is volt hogy tudom hogy sosincs nála zsepi, és vettem egy százas csomagot a táskájába.

- Ha nagyobb költségekre gondolsz (nyaralás) akkor mindenki a magáét, ha mondjuk benzin egy hosszabb útra akkor ő is beszáll felesben.

Összefoglalva: egy normális, értékes nőre nem költesz sokkal többet mint ő rád...

2019. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Exem 4 és fél év alatt 7000-e költött rám (egy leárazott nyaklánc és egy gyűrű). Szóval... :D

Éttermet, közös programokat mindig én fizettem, neki meg össz ennyibe "kerültem".

2019. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat ápolása időt és pénzt igényel. A kapcsolat ápolására mindkét fél áldoz. Hogy mennyit, az sok mindenen múlik. Nálunk ez fejenként pár tízezer forint havonta. De van egy csomó minden, amire amúgy is költenék. Pl ha nem a párommal mennék, akkor barátokat hívnék moziba, stb. Ha ezeket levonom nem hiszem hogy több 10e forintnál, és ebben az óvszer is benne van, meg minden ami közvetlen a kapcsolat velejárója.
2019. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én önellátó feleség vagyok. Nem vagyok háziállat, hogy tartani kelljen. A kérdező szerintem nagyon buta ember, mellesleg a nőket is lenézi, mivel azt hiszi az összes nőneműről, hogy aranyásó. :-)))
2019. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
érd el a barátnőddel az pénzügyi függetlenséget.
2019. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!