Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért jó sok nőnek? Barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért jó sok nőnek? Barátaim barátnőiről, feleségeiről van szó.

Figyelt kérdés

Elég sokszor költözködöm albérlet miatt, egyedül vagyok így pasasként.

A szomszédban meg házaspárok, vagy élettársi kapcsolatban vannak, én meg próbálkoznék új barátságokat kötni(nem a férjek feleségeivel, meg barátnőkkel), de rendre megszakad amiatt, hogy elkezd kacérkodni velem a feleség/barátnő, lehetőleg a párja jelenlétében, és itt vége is lesz a történetnek. De ez már nem az első eset lenne, úgymond, nagyon sokadik.

A férj/barát baromi féltékeny lesz, és ha meglát, már vérben forognak a szemei.

Én meg a feleségekkel nem fogok haverkodni, mert nem.

Ez most kinek a hibája, a féltékenykedő férjeknek, vagy a kacérkodó feleségeknek? (vagy nekem, mi a francnak akarok haverkodni bárkivel is?)



2019. jún. 2. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Álnaiv kérdés aminek lényege, hogy dicséreteket vársz, hogy milyen jó pasi vagy.
2019. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha velem kacérkodna valakinek a neje, csaja, a kezébe nyomnék titokban egy cetlit címmel e-mailcímmel telszámmal. ;)

Úgyis mindig költözök.

2019. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hú, ez jellemző. Velem is elég sokszor megtörtént, hogy elvileg barátkozni akaró, párkapcsolatban lévő lány elkezdett flörtölni. Lazán küldtek pl. fehérneműs képet, hogy szerintem jól néz e ki...

Szerintem ezek a nők elvannak megszokásból a kapcsolatban, de nem igazán szerelmesek. Kiakarják élni, hogy jó nők és kellenek a pasiknak.

2019. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lilla64 ***** válasza:
56%
Barátkozz olyanokkal akiknek nincs párja,Amúgy meg elég nehéz elhinni,hogy minden nő ki akar kezdeni veled.
2019. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es, az, csakis, semmi másra nem ment ki a kérdésem, csak hogy milyen jó pasi vagyok....

barom.

4-es, igen, a világon minden nő ki akar kezdeni velem.

De kérdésem leginkább arról szólt, arról a néhányról, akik párkapcsolatban vannak, és élvezik a szrkeverést, vagy nem tudom miért csinálják.

2019. jún. 2. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem boldogok. Amíg albérletben éltünk, neknk is sűrűn cserélődtek a szomszédjaink, de én mac egy sütit sütöttem a névnapjukra, amit a férjemmel együtt átvittünk este. Fehérneműs kép meg kacsintgatások csak a férjemnek mennek, akibe szerelmes vagyok.
2019. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én el akarom hinni neked ezt, úgyhogy csak annyit, hogy velem olyan nős pasik kezdtek eddig ki, akinél nem is volt jó a kapcsolat, csak a külvilág felé. Ha beleásott az ember, ott már derültek ki dolgok.

Én nem haverkodom, bár ezzel elég magányos lesz az ember idősebb korára.

2019. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg nem olyan jó a kapcsolat ha vki kacérkodik meg féltékeny. Ha ilyesmit tapasztalsz, azt tudd hogy az a nő nem irántad érdeklődik, hanem a férjét akarja féltékennyé tenni, a férj figyelmét hívja fel. Te ebből jól sose fogsz kijön i.
2019. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!