Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kevésbé szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kevésbé szeretni a párom?

Figyelt kérdés

A párom is szeret de én akkor is túlzottan szeretem őt. Én akkor is találkozok velem ha nincs kedvem, akkor is megyek vele sétálni, ha fáradt vagyok, csak mert annyira szeretnék vele lenni. Ő fordított esetben ilyet csak akkor tesz meg, ha épp rosszul vagyok például, akkor felrúgja értem az elképzelt napi programját de csak úgy a kedvemért nem mindig találkozik velem ha amúgy meg nincs kedve. Én meg hajlandó vagyok rá mert annyira akarok vele lenni és hiányzik.

Meg ha belegondolok, hogy mi lenne ha pár napig nem beszélnénk (minden nap szoktunk), akkor nagyon szar érzés, nem tudom hogy bírnám.


Ő meg szerintem könnyebben bírná, akkor is ha ettől függetlenül gondolna rám és hiányoznék neki.


Úgy érzem jó lenne kevésbé szeretnem őt. Ő nem is érti minek találkoztam vele ha amúgy nem volt kedvem, azt mondja miért nem vallottam be hogy nem akarok.


2019. júl. 6. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van, mert szereted a párod. Ez egy már-már beteges ragaszkodás sokkal inkább. A szerelemhez nem sok köze van.
2019. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami tippet várok. Mit csináljak??
2019. júl. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!