Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha egy lány szőrös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha egy lány szőrös?

Figyelt kérdés
Mindenhol szőrös vagyok és mivel fehér a bőröm, a szőröm pedig sötét, ezért meg is látszik. (Nem, nem vagyok beteg, nincsen semmilyen egészségügyi problémám.) Szeretném szőrteleníteni legalább itt-ott, viszont a bőröm annyira nem partner ebben. A borotválást viseli el a legjobban, viszont az is úgy néz ki, hogy egy napig sima, utána már elkezd visszanőni és "behisztizik" a bőröm (kipirosodik, kipattog, benő a szőr), ami miatt egy darabig nem lehet újra hozzányúlni. Szóval egy-egy napig tart a szőrtelen időszak, de annyira azért az sem szép, mert sokszor foltos és sebes a bőröm a szőrtelenítéstől.
2019. júl. 7. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Menj fel a randivonalra, pont pár napja írt rám egy 37 éves pasi ott, aki szőrös nőt keres. Mondtam neki, hogy nálam rossz lóra tett, de nálad akkor nyerő lenne.
2019. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Milliók vannak így, csak nem reklámozzák. Semmi különös nincs ebben.
2019. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
emiatt még nem szakítottam senkivel...
2019. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ilyeneket írni, hogy ""behisztizik" a bőröm" sokkal rosszabb, mint szőrösnek lenni :)
2019. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, számomra ha szimpatikus az illető, az ilyesmi gyakorlatilag fel sem tűnik, főleg hogy önhibádon kívüli.
2019. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
A bőröd így jelzi, hogy amúgy baromi egészségtelen a szőrtelenítés. A szórzetnek megvan a maga funkciója, csak pár éve divat leszedni.
2019. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Azert szerintem nem gondolnak bele az ide irok h ez mit jelent... lany vagyok enis, szoros belso comb (ugyanolyan eros, fekete, mint a labszaram), koldok alatti resz... en epilalok/borotvalom mikor hogy van idom kedvem, de sosem lesz olyan sima sebmentes mint annak akinek szoke pihei vannak, ezt el kell fogadni. A lenyeg h novesi irannyal megegyezoen borotvald, igy tukorsima sosem lesz, de nem fog benoni es az irritaciot is csokkentheted.


En mondjuk le fogom lezereztetni ha lesz penzem. Igenis hatrany ez egy lanynal, illetve plusz erofeszites stb amit kb at se tud erezni se egy pasi se nok tobbsege. Neha azert leepilalnam v legyantaznam egy ket olyan pasi testreszet aki szornacikent ugat h milyen undorito:)

2019. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

Az epilálással idővel ritkul a szőrzet. Nem kellemes érzés, de szerintem megéri a szenvedést. Szőrbenövés ellen nagyon jól bevált a teljes testradírozás heti 1 alkalommal.

Beszélj egy kozmetikussal, hogy milyen megoldást javasol. Van többféle gyanta, ha az szimpatikusabb, mint az epiláló gép.

Vagy keress olyan partnert, akit nem zavar, hogy itt-ott szőrösebb vagy.

2019. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha így elmondja hogy ezért nem tud szőrteleníteni.. Mennyi idős vagy?
2019. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha annyival megoldható lenne a probléma, hogy szőrtelenítési módszert váltok, akkor meg sem született volna a kérdés. Próbáltam epilátort, gyantát, szőrtelenítő krémet, borotvát és kozmetikusnál is voltam, nem találtam olyan megoldást, ami teljes mértékben megfelelő lenne (és nem arról van szó, hogy fájdalmas vagy macerás, hanem szimplán nem bírja a bőröm). Ugyanígy radírozom a bőröm, használok mindenféle bőrápoló terméket, kozmetikusnál és bőrgyógyásznál is jártam már nem egyszer. Semmi. Ez van.
2019. júl. 7. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!