Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma van velem, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma van velem, hogy 24 évesen semmilyen kapcsolatom nem volt a másik nemmel? F

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Magadnak kell eldönteni.

Remélem nem a szokásos, minden a nők hibája, veled semmi gond választ várod.

2019. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem is szóltál még veled közel egykorú lányhoz?
2019. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem értem
2019. júl. 7. 14:27
 4/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk én sosem udvaroltam egy lánynak se ha tudtam hogy tetszem is neki szóval el~g gátlásos vagyok
2019. júl. 7. 14:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen,probléma van veled."Sosem udvaroltam egy lánynak se/gátlásos vagyok"Persze,ha neked jó így,akkor semmi baj.
2019. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És mi a probléma
2019. júl. 7. 15:07
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Az a probléma, kicsim, hogy ez az egész topik csak ürügy arra, hogy idegenekkel beszélgethess a neten, mert hogy élőben senkit sem mersz megszólítani a szüleiden kívül, sőt, el sem hagyod a szobádat, mivel szociális fóbiás vagy, az. Cuppanj már le rólunk te pióca, nem érdemled meg a figyelmünket.
2019. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen szociális fóbiám van de hogy gyógyuljak ki
2019. júl. 7. 15:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Az,hogy gátlásos vagy.Megismétlem,ha te nem is akarsz kapcsolatot,akkor semmi gond.
2019. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mi a probléma???


1. Nem tudod a mondatokat se értelmezni! Mit nem értesz azon, amit az előző válaszoló írt, ahol leírta neked, hogy mi a probléma?

2. Gyáva nyuszi vagy.

3. A sült galambot várod, ahelyett, hogy tennél is valamit.

4. Mégis hogyan akarsz kapcsolatot, ha oda se mész egy lányhoz se, hogy beszélgess vele?

5. Meleg vagy talán?

6. Foglalkozz önismerettel, javítsd ki a hibádat.

7. Ne legyél gátlásos, félénk.

8. Ha valamit akarsz az életben, akkor tegyél is érte!

2019. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!