Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élted át egy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted át egy komolyabb kapcsolatod után a szakítást?

Figyelt kérdés
Főleg az olyan érdekel, ahol nem volt semmi veszekedés, békében szakítottak.
2010. júl. 10. 11:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Először is nagy üresség kerekedett a hölgy után, úgyhogy elfoglaltam magam. Azért vannak a barátok, hogy ilyenkor segítsenek, tehát velük is kicsit többet voltam. Mondhatni békében szakítottunk, de nem voltam hajlandó beszélgetni az exszel, mert egy sz*r embernek tartom :) Így hát 1-2 hónap után már nem is hiányzott annyira és boldog voltam, mert éltem az életem, eljártam szórakozni, találtam magamnak új hobbikat, így hát kialakult egy olyan életem, amit szeretek és nő miatt nem változtatnék meg. Azóta van új barátnőm, aki passzol a jelenlegi összképbe, így szinte egyáltalán nem is jut eszembe az egész, ami volt. Túlélhető, nem érdemes sírni egy nő után sem. Konzekvensen egy pasi után sem érdemes sírni :) A legtöbb emberrel az a baj, hogy a szerelembe szerelmesek, nem pedig egymásba. Mindenki szerelemre vágyik, nem egy társra, s ez a marketing gépezet hibája is egyben, hiszen mindenhol ezt sulykolják. Egyébként a szakítás mindig sz*r dolog, valakinek mindenképp fáj, de csak az egyiknek. Nekem fájt, aztán túl lettem rajta, azóta meg szerintem neki fáj, hogy sz*rba se veszem, mert szerintem neki kínosabb velem egy légtérben lenni, mint nekem vele :D Annak tükrében, hogy mit tett velem, azt hiszem megérdemli.
2010. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a legkönnyebb, mert az érzelmek már nem játszanak fontos szerepet. Nincsenek indulatok a másik iránt.Ez számomra olyan mintha csak egy ismerőssel beszélgetnél nincs benne bizsergés.Így elengedni is könnyebb.
2010. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak az én részemről így másfél hónap után is rettentően fáj az egész, és ami még rosszabb, hogy szinte mindennap látnom kell őt.
2010. júl. 10. 11:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Megkönnyebülés volt, mikor kimondtuk, hogy legyen vége.
2010. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Belerokkantam, és beteg lettem, azóta, idegeskedésemben hányok....stb.....
2010. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Hm.....minden pasimat én hagytam el eddig....szóval szerencsés vagyok.
2010. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a mi kapcsolatunk is ilyen volt, egy évig tartott, 3 hónapja szakított, mivel ő már nem volt szerelmes.

nem volt veszekedés, féltékenykedés, tényleg nagyon jó volt, és az első komoly kapcsolat mindkettőnknek.

még mindig szeretem, és még mindig, minden nap nehéz.

nem soká' találkozunk [3 hónap után először], remélem, jól sikerül :)

L/17

2010. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a legtöbb pasimat én dobtam ki, és engem mégis megviselt... Szerintem,ha szeretted, akkor megvisel a szakítás, akármelyik oldalon is állsz. Szóval nekem is gyanús,hogy egy ribi vagy.


Először magamba roskadtam (1 hétig tartott),

Bulizni kezdtem (1-2 hétig),

Aztán bőgtem megint (1-2 hét)

Aztán nagyon sokat beszéltem (hónapokig), minek segítségével megtanultam kezelni a helyzetet, megtanultam csak a jóra emlékezni,

aztán elkezdtem találkozgatni új emberekkel (egyikből sem lett semmi)

és most tartok ott,hogy le tudtam igazán zárni.

1 évig jártunk, de csak most, 2 és fél évvel később tudom ezt így kimondani,hogy tényleg vége. És hangsúlyozom: ÉN SZAKÍTOTTAM.

(Hozzáteszem, közben voltak más jellegű, anyagi-családi problémáim, gondolom ezért volt ennyire hosszú nálam a folyamat.)

2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bocsánat, ez lemaradt


20L

2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15-01 gyomorfekélyed is lett?
2010. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!