Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodunk az exünkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodunk az exünkkel?

Figyelt kérdés

Annyira valószerűtlen álmom volt exemmel.

12éve szakítottunk, nekem már családom van, azt se tudom hol él, mi van vele, csúnya szakítás volt anno.

És mégis álmomban őt kerestem, mint jó barátok beszélgettünk, kézen fogva sétáltunk. (A házasságomban tény, vannak gondok)


2019. júl. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi, egy régi emlék beugrott. Én is álmodtam exemről, pedig nem is vagyunk beszélőviszonyban. Meg amúgy se.
2019. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez inkább volt tényleg egy álom, fejben született forgatókönyv, nem szoktam nosztalgiázni
2019. júl. 7. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Valójában miért pont exxel álmodunk, ha gond van a kapcsolatunkban a helyes kérdés.
2019. júl. 7. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ma álmodtam exemmel, hogy esküvője lesz (Pedig nem).. És nagyon rosszul éreztem magam miatta álmomban, tök rosszul is keltem.. Viszont soha nem kívánnám magam mellé. Fogalmam sincs, hogy miért volt ez az érzés.. Inkább érzek iránta gyűlöletet mint bármi mást. De nekem is rengeteg hasonló álmom van vele.
2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az àlmokban inkàbb csak az érzelmi vilàgnak van jelentése és nem a képeknek.


Volt amikor én a gyerekkori àltalànos iskolàs osztàlytàrs plàtoi szerelmemmel àlmodtam, hogy kedvesen udvarolt, egyfajta plàtoibol valosàggà vàlt szerelem született köztünk es az a fajta àlom volt amit ugy àtélsz mintha valoban megtörtênne, felébredve elöször azt sem tudod hol vagy.

Nos mindezt ugy hogy màr javában gimis voltam, egyszer eszembe nem jutott nemhogy a volt osztàlytàrsak de az egész àltalànos iskola sem, szoval teljesen a légböl jött egy felkavaro àlom es azota sincs meg ugy mellesleg az a sràc, azt sem tudom hol él.


Valoszinü valami érzelmi érést nyugtàzhatott csak az agyam hogy màr a szerelmeket màr nem csak plàtoi szinten élem meg.

A te esetedben valoszinü csak a vàgyak jelentek meg egy nyugodt biztos önfeledt kapcsolatra.

2019. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!