Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik a jobb taktika az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb taktika az exünkkel szemben szakítás után?

Figyelt kérdés
Szakítás után (főleg olyan után ami csúnyán végződött) törölni az exet a közösségi oldalakról (instagram, facebook, snapchat. ) azért, hogy ne kelljen róla friss fotókat, esetleg új barátról/barátnőről, csajozásról, pasizásról képeket nézni és így szépen lassan esetleg elfelejteni a másikat VAGY ellenkezőleg az orra alá "dörgölni", hogy mennyire boldogok vagyunk, vagy ha nem is vagyunk de hagyni, hogy "ne felejtsen el" és mindig a szeme előtt legyünk. Vélemények?

2016. aug. 3. 12:53
 1/6 cukilányka 0.0 ***** válasza:
62%

Ha facebookon leveszed a követést, akkor nem látod mi történik vele, de az ismerősöd marad.


De amúgy egy intelligens ember nem foglalkozik ilyesmivel.

2016. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Én le szoktam tiltani a manóba.

Akkor még a lélek sem visz rá, hogy megnézzem.

Emellett neki sem marad lehetősége erre az "orrom-alá-dörgölés"-re.


Jobb a lelkibékét kimaxolni ilyen helyzetekben.


26/F

2016. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értelmes ember nem dörgöl az ex orra alá semmit, végtelenül szánalmas és kicsinyes dolognak tartom. Ha nem volt civilizált a szakítás, akkor a legcélszerűbb eltávolítani az exet szem elől, akár törléssel, akár sima követés visszavonással, ez attól függ, mennyire tudod megállni, hogy ne nézegesd.


Jobb előre nézni, mint hátra.

2016. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem töröltem, meg nem tiltottam le, marhára nem zavar, hogy rak fel közös képeket az új csajával, őszintén remélem, hogy boldogok lesznek, nem vagyok rosszindulatú ember, nem kívánok neki semmi negatívat. Igazából elfelejteni se akarom, a múltamhoz tartozik. Sőt, pár havonta még váltunk is néhány szót.

Annyira meg nem vagyok gyerekes, hogy az orra alá dörgöljem, hogy milyen boldog vagyok.. másrészt meg ismét azt tudom mondani, hogy már közömbös vagyok iránta, meg ő is irántam, szerintem marhára nem érdekli, hogy boldog vagyok, max örül neki kicsit, úgy mint én neki, és kész. Van 1 db közös képem a mostani párommal facebookon, azt se az exem miatt tettem fel, nem azért élek már, hogy neki mutogassam magam.

Hidegen hagy, pontosan ugyanúgy viselkedek vele az életben is, és online is, mint a többi random ismerősömmel. Örülök az örömének, és ennyi, ezen túl nem igazán érdekel.

2016. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Te hány éves vagy?

2. Nem kell róla tudomást venni. Töröld a közösségi oldalakról és kész.

3. Miért akarsz bunkó lenni? Minek kéne az orra alá dörgölni, hogy boldog vagy (még ha nem is)??!


Ez a baj az egész kicseszett emberiséggel.. Ha valakit sérelem ért akkor legyen szar a másiknak is.

2016. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19/F
2016. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!