Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a volt párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Miért ilyen a volt párom?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 1,5 éve szakítottunk. Az ok az volt, hogy a volt barátnője "bekavart", és ők újra összejöttek. Ezután 4 hónap után újra felkeresett engem azzal a dumával, hogy megbánta a szakítást, próbál újra önmaga lenni. Néha találkoztunk, beszélgettünk, átjött vacsorázni, de nem történt köztünk soha semmi ilyenkor, csak beszélgettünk. Teljesen úgy viselkedett, mint egy szingli férfi, tehát akinek nincs barátnője/nem szerelmes, az nem járkál az exéhez. Ezért nekem egyértelműnek tűnt, hogy szingli. De nem volt az.

Mikor ez kiderült, inkább nem válaszoltam az üzenetére, mert a saját önbecsülésem fontosabb volt. Később felkeresett személyesen, és elmondta, hogy szakítottak. Ezután kicsit sűrűbben jött hozzám, csak beszélgettünk, próbáltuk egymást megérteni. 2 hónap múlva, karácsonykor közölte velem, hogy újra összejöttek. Az akkor nekem nagyon rosszul esett, de hamar túllendültem rajta.

Közben mit hozott a sors, egy olyan sráccal kezdtem el járni, aki igazából közös ismerősünk, és a volt barátom tavaly féltékeny volt rá, mivel már tavaly udvarolt nekem.

Van instagram fiókom, és meg szoktam osztani "történetben" egy-két dolgot (pl egy kép arról, amit aznap főztem, esetleg egy fotót magamról), és ezeket állandó jelleggel nézegeti. Volt, hogy egy ☀ szándékosan többet osztottam meg, és tényleg mindig nézegeti a fotóimat. Mostanában nem szoktam megosztva k semmit, pont ezért, hátha utána nem foglalkozik már velem, de csak nézegeti.

Közös baráti körünk van, és a barátnőm olyanokat mond nekem, hogy állandó náluk a veszekedés.


Picit kezd zavarni, hogy amiket megosztok, mindig nézegeti. Úgy érzem, hogy nem most kellene neki felhívni a figyelmet magára, hanem akkor kellett volna, amikor még érte küzdöttem.


Ez vétlen is lehet? Vagy csak kíváncsi? Miért csinálja ezt, ha ő "boldog" a kapcsolatában?



2019. júl. 7. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:

* 25 éves vagyok,lány.

Ahol elütöttem egy-két szót, az véletlen volt.

2019. júl. 7. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert tudja, hogy hozzád bármikor mehet, te be fogod engedni. Te vagy a fix lyuk az életében.
2019. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Tegyük fel fordítva a kérdést, mi a jó büdös fra**ncokat foglalkozol ennyit vele, ha nem vagytok együtt és van valakid, és boldog vagy?


Sajnos te még mindig őt akarod, még mindig odáig vagy érte, annak ellenére is, hogy totál hülyének nézett 3x is...

2019. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázom a dolgot..


Ő nekem nem kell.

Semmilyen érzelem nem húz felé.

Mással vagyok, akivel jól érzem magam.

Ha szingli lenne, és felkeresne, egyértelműen visszautasítanám.


Szóval, zavar a dolog. De hát biztos van rajtam kívül olyan nő, akit szintén zavarna, nemde?

Arra keresem a választ, hogy miért nem képes rajtam túl lendülni, miért kérdez felőlem?

Soha nem fog nekem ő kelleni..

Most, hogy párkapcsolatom van, hirtelen érdekes ember lettem?

2019. júl. 7. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hitte én, ilyet csak a nők csinálnak.. 🤔
2019. júl. 7. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokat jelentenél neki, nem csinált volna belőled kétszer is bohócot. Szóval szerintem csak az ösztönök miatt.
2019. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam :)
2019. júl. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!