Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverom olyanokat mondogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom olyanokat mondogat részegen a barátnőmnek, hogy ha nem lenne velem akkor helyben megb. szná. Szerintetek ez mennyire oké?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
A valóságban nem teszi.Egy elnéleti kérdést fejtegetett tök részegen.Megesik.
2019. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. De nekem nem is kéne ilyen "haver".
2019. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem éppen OK.

Te részegeskedőt nevezel barátodnak?

2019. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Alkeszok sok olyat mondanak, amit józanul nem. Pont ezért építettem le azokat, akik sűrűn részegre isszák magukat. Kinek van kedve végig hallgatni a sok bar...omságot.
2019. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól nézki barátnőd ne aggódj nem csak a haverod akarja megfektrtni!
2019. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Honnan veszitek,hogy egyfolytában részeg?Lehet egy év utân először leitta magát.(1)
2019. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Az is lehet,hogy józanul is ezt gondolja csak nem mondja ki, és itt ennek lenne lényege.


Ez semennyire nem ok, akár haver kár nem. Ha kijózanodik világosítsd fel arról,hogy fejezze be különben vége a haverságnak.

2019. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minden haver eljátszik a gondolattal, hogy milyen lenne a haver barátnőjével az ágyban, főleg ha a csaj még csinos is. Ezzel nincs gond. Kérdés, hogy ezt a pasit mennyire foglalkoztatja, mert, ha nagyon, akkor le kell állítani és utána megtartani azt a bizonyos pár lépés távolságot és ritkítani a találkozásokat, amikor a barátnő is jelen van. Én ezt tenném.
2019. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem ezzel gond van. Lakjon állatkertben, aki ilyen.


Ha a pasi nem lenne. Tehát megerőszakolná a nőt, de a pasijára való tekintettel nem teszi. Jaj de cuki.

2019. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta,hogy megerőszakolná,hanem hogy szùrná.Jò nőnek gondolja.Lehet már kiéhezett is a haver,ha meg részeg valaki,akkor sok ökörséget tud mondani az ember,akkor is ha a nem is gondolja komolyan. Amit nem tenne meg józanon sem.

És ittasan sem próbálkozott be,csak kiszaladt egy hülye mondat a száján.

2019. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!