Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen humoros beszolassal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen humoros beszolassal lehet visszavagni ha pl. egy srac megfogja egy csajnak a feneket?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

"Ugorj hátra kisfiú, talán megharap! Nem való az neked"


"Ha már megfogtad, tartanád egy kicsit? Annyira elfáradtam"

2008. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

"Ugye nem gondoltad volna, hogy ilyen fogása van egy női fenéknek?"


Amúgy az előzőből a második is kiváló.

2008. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
"Nem anyucikád keze,úgyhogy még egyszer hozzá ne nyúlj!"
2008. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Hát engem egyszer próbált egy idegen szórakozóhelyen letaperolni, én elkaptam, megszorítottam, kicsit megcsavargattam a kezét, és az arcába mondtam, hogy nem neki vannak kirakva a dolgok, és a látvány nem jogosítja fel arra, hogy engem taperoljon. Amilyen döbbent pofát vágott, lehet, hogy még most is ott áll. :P

Le kell állítani a szemtelen bunkókat, akik jogot formálnak arra, hogy sértegessék a nőket. Nem a csajoknak kell zsákruhába öltözni, hanem a pasiknak megtanulni az emberek egymás iránti tiszteletének alapszabályait. Attól, hogy én szexisen öltözködöm, senkinek nincs joga engem letaperolni.

Hyptahia

2008. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én valami olyasmit mondanék, h most nekem kéne kitapintanom a mellékheréd?
2008. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ertem! Ezek tenyleg jok, de valami olyasmire gondoltam ami kicsit rovidebb ezeknel, mert ilyenkor az embernek nincs kedve meg ra se nezni arra a bunkora. Szoval epp hogy azt ne mondjam neki hogy "kocsog", de ne is legyek vele kedves. Valami visszaszolas ami epp egy szo. :P Vagy ilyen nincs ? XD
2008. nov. 13. 18:30
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

pl:

a sajátod fogdosd

ne fogd meg mert nem szereti

bár ezek azé hosszók de nem tuucc máshogy mármint oat ami vicces sztem de kitujja // am srác vok és nem szoktam lefogdosni senkit mert az a világ egyik legnaygobb bunkósága//(még a barátnőmet se csak ugy csak ha oan a pillanat)

2008. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat sajnos keves az ilyen mint te. A legtobben mind bunkok.
2008. nov. 13. 20:40
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Én visszakézből akkorát lekevernék egy ilyen tahónak,hogy egy életre beleégne a képébe az összes újjlenyomatom!Szerintem erre nem 1 humoros beszólás a megfelelő...

Szörnyű bunkóság,ha engem kérdezel.(fiú vok 1ébként)

2008. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hat te pl. a suliba ma egy srac csinalta ezt, es ott volt az osszes haveja is. Es megfogta es aztan meg "hogy vagy szoke?". Erre nem tudtam mit mondjak neki...:| De legszivesebben olyan hatalmas pofont adtam volna neki, csakhat nagyobb is volt nallam.
2008. nov. 13. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!