Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos-e ilyen esetben ugyanazz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e ilyen esetben ugyanazzal a fegyverrel visszavágni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy többé-kevésbé átlagos gyerek, akivel éjjel-nappal szórakoztak középsuliban. Így nem szól senkihez, nem haverkodik, amikor pedig csajozna, olyan szinten bealázzák, hogy elmegy az egésztől a kedve. (Értsd: megszégyenítés, válaszra sem méltatás.)


Aztán a gyerek kikerül az isten háta mögötti koszfészekből és a főiskolán top kategóriás csajok kezdenek utána futni. Akiket a nők eddig megismert és kedvelt eszközével - azaz nézzük őket levegőnek, alázzuk őket porba - intéz el. Erre lebuz*zzák. Eredmény: még zárkózottabb lesz, még bántóbb stílust vesz fel, végigrugdossa azokat, akik a közelébe merészkednek.


Jogos megoldás? Vagy kötél járna?


2011. máj. 10. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Így csinálják az idióták. Gratulálok.
2011. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért lenne jogos olyanokat bántania, megaláznia, akik őt nem bántották soha?

megértem, hogy fájt neki a bántás, engem is rengeteget bántottak középsuliban, de ettől én nem fogok olyanoknak ártani, akik arról semmit se tehetnek

ezzel a fiú csak a saját életét keseríti meg, esélyt se ad, hogy boldog legyen

2011. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

a bántást úgy értem, hogy személyesen

csakazért mert a Kata meg a Bia engem leszólt, nem az összes nő alázott be, hanem az a két kis ri*banc, akik remélem visszakapják az élettől

de most ha tudom milyen szar az alázás, miért csinálnám én mással aki nem szolgált rá?

2011. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben nem igazán értem a logikát
2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, odacsaptam azoknak, akiknek oda kellett. (nem lányoknak) Amikor már elharapódzott. De egyre többen, és többen jöttek. Szóval kialakult egy feltételes reflex, hogy akkor szakadjon meg mindenki.
2011. máj. 10. 16:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Ördögi kör.
2011. máj. 10. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lenne az? Minden nő szemét, rosszindulatú k.rva, csak van, aki kevésbé és van, aki jobban. Alázd meg őket a francba és akkor majd kellesz nekik. És, ha pár ribanc visszautasít, vagy leb.zik egy egyetemen, akkor mi van? Semmi. Elég nagy azaz intézmény, nagyobb, mint egy középiskola és több ember jár oda. Jó eséllyel nem fog elterjedni a híred, főleg, ha még a nevedet sem tudják és hamarabb találhatsz magadnak újabb áldozatokat. Csak azt ne hagyd, hogy egy-két ilyen visszautasítás a padlóra küldjön. Tekints úgy rájuk, mint valami vitaminra, ami erősebbé tesz.
2011. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16:41-esnek ment a zöldkéz(Y)
2011. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valamelyik héten két csaj még le is fényképezett órán... közben meg bazsalyogtak. Én meg azon gondolkoztam, hogy engem szart le egy madár, vagy ők ilyen agy-amputáltak.


Aztán röhögtem egyet, és mentem tovább.

2011. máj. 10. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező logikája csaknem hibátlan. A rossz dolgok rontják el az embert és igen is le kell szarni a nőket. Mindegyik gonosz, mindegyik pénzre megy. MINDEGYIK. Jól teszi a srác h porba tiporja őket. És az h mit mondanak róla.. Hol érdekli a farkast, hogy mit mondanak róla a bárányok. kb ennyi.

A 7.kel TELJESEN egyet értek.

2014. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!