Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval hol is van az bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval hol is van az bizonyos idő, ami begyógyítja a sebeket?

Figyelt kérdés

Első szerelem, tudom elfelejteni sosem fogom, és mivel egy helyen lakunk így mégnehezebb, de azt mondják az idő segít és az a bizonyos érzés, ami szétszaggat belülről, és már fáj tőle a mellkasod elmúlik, de mikor?

Bárki jött utána, szerethetett akárhogy, megadhatott bármit, lehetett ezerszer jobb Nála, mégsem tudtam szeretni, mert még mindig nem tudtam elfelejteni.

12. hónapja, azért furcsa de 1 éve tart az hogy aligha alszom, és aligha van olyan pillanat amikor nem Rá gondolok.

Eszembe jut a zenékről, a Csillagokról, a Holdról, az éjszakáról, a rosszról, a jóról, a nevéről, a barátairól, az italról, és még soroljam?

Tudom, hogy meg sem érdemli azt hogy szeressék, tudom hogy semmibe nem veszi azt hogy szeretem, tudom hogy egy ezerszer értékesebb embert dobtam el miatta, egyszóval egy undorító, szemét alak, ezt tudja az agyam de a szívem mégis szereti.

És a szívem miért erősebb mindig?

Teltek már hetek, hónapok hogy nem láttuk egymást, és úgy gondoltam lassan elengedem, aztán megláttam és megszakadt a szívem. Mennyi idő kell még?

354. napja tart,és meddig fog még? Ezt nem lehet megszokni, ez kibírhatatlan akármióta érzed, és bármimet odaadnám csak múljon el ez az érzés

nincs az a könyv, nincs az a barát, nincs az a program ami elfeledteti velem Őt.

Nincs az az idő sem?


2019. júl. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbocsátasz neki, nem lesz min kattognod, még akkor sem, ha a közeledben van/el tudod engedni. Ha nem megy a megbocsátás, akkor kénytelen vagy elköltözni, hogy esélyed legyen egyáltalán felejteni.

32/f

2019. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából ő az akinek nincs szüksége rám, azok után hogy szó szerint mindent elnéztem neki és sosem bántottam semmivel.

Lehet sokaknak úgy tűnik hogy fut utána az idi.ta, de nem, nem futok utána egyszerűen az érzés nem tud elengedni, és nagyon fájdalmas az ilyen.

2019. júl. 9. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2evbe telt mig megnyugodtam az exemmel valo szakitas utan.

Aztan most igy 5 ev tavlatabol rajottem,hogy csak tarsfuggo voltam, nem o volt a lenyeg, hanem a sajat gyengesegem.

Talan veled is ez a helyzet, valami miatt igy jon elo nalad.

Aki nem bir tovabb lepni szakitas utan azzal valami mas problema lehet nem csak annyi,hogy szerelmes meg mindig.

Hulyeseg.

2019. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt a saját gyengeség dolgot?
2019. júl. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!