Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mik azok a jófiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a jófiús tulajdonságok amik nem jönnek be és mik a rosszfiúsak amik bejönnek? (külső, belső)

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egyértelműen bukom a rosszfiús külsőre: izmos kreol bőrű lehet tetkója is vagy piercing (bár ez utóbbi kettő mondjuk nem minden fiúnak áll jól. de mondjuk a szép szemeket is szeretem. tulajdonságban pedig szeretem ha a fiú dominánsabb a lánynál, de nem nyomja el, hanem partnerként kezeli. viszont utálom a beképzelt bunkó pasikat.
2010. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

külsőre szeretem a babaarcú pasikat, akikben minden más rosszfiús.

belsőre már összetettebb a dolog... azt szeretem ha érzem hogy nekem kell megszelídíteni, de érzem mellette azt is hogy nem reménytelen, és akarja hogy megszelidítsem. Viszont ha túl "rosszfiús" (ugyértem taplógörény) az már nem jön be.

2010. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jófiús ami nem: hát, meg kéne erőltetnem magam ha szeretnék ilyen felsorolni...talán ha tutyimutyi, halkszavú, mindent rám hagy, ilyesmi.


Rosszfiús ami bejön: vagány, jó a beszélőkéje.


De amúgy ez elég nehéz kérdés..

2010. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem választom külön de nekem az h ne legyen bunkó,beképzelt. Meg olyan se akit manapság többet látni az utcán ilyen kis 40 kiló körüli,de ne is 100 hanem a kettő között és ha esetleg egy kicsit izmos is az már jó. Meg ami fontos legyen kék a szeme. De viszont még az h lehessen vele beszélgetni és vicces legyen. Bár ha úgy vesszük ezt nehéz megmondani merthát ugye nem minden esetben így van.
2010. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

huh én nagyon szeretem ha 1 srácnak van stílusa. mármint ránézel és tudod hogy ő ilyen kemény fiú, akinek nem lehet megmondani hogy mit csináljon. és ez nem azt jelenti hogy emo mert ők pózerek. általában izmos, de nem az a felfújt fajta:D hmm öltözködés-haj, ezek nehéz dolgok. de leírom az én mostani álom fiúmat, hátha szemlélteti. a haja mindig más, állandóan változtatja a színét stb:D imádom:D(rövid haj) az arca...huh 2 piercing van az arcán, egy az orrnyergen egy szájban, viszont nagyon kedves tekintete van ha mosolyog, vagy éppen "úgy" néz. elvesztem tőle az eszem^^... öltözködés laza egy póló és nadrág, letolva kint van az alsó naci, kicsit furi dehát ez a szerelem^^x)jah és kicsi fül tágítók. nah hát nem mindennapi látvány, ettől olyan vad és más. és ez az ami megfog egy fiúban. hogy mer más lenni.

de egyébként ez csak külső. amint szóba elegyedünk, a belső teljesen felülírja a külsőt. ha nem olyan a srác külsőre mint amit fent leírtam viszont aranyos, vagány, jófej, kedves kit érdekel hogy néz ki:D és ha külsőre minden jó de a személyisége bunkó, tahó, akkor ennyit a fiúról.

rem tudtam segíteni valamit:$

L/16

2010. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be, ha 1 fiú nagyon okos, sőőt stréber. Megha szandálhoz zoknit vesz fel..na, ettől sikitani tudnék :O Szeretem, ha 1 pasi feketében van, de most nem rockerekre gondolok..és nekem NAGYON NAGYON NAGYON nem jön be, ha 1 pasin arany nyaklánc van, esetleg ezüst, és úgy, hogy kivan rakva a trikója föléé...ez annyira parasztos..pfláááájj..én azokat a fiúkat szeretem, akik különböznek a többiektől :)
2010. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Számomra tényleg tökéletes a párom akivel 2éve együtt vagyunk.Én azt nem birom a jó fiúkba,ha tutyimutyik,mindent rámhagynak.Szeretem ha egy pasi határozott,céltudatos,mindenről van véleménye.A szexben is jobban szeretem ha egy srác irányit,és nem olyan ,hogy fogalma sincs mit kell csinálni.Ha hülyén viselkedem akkor őszintén vágja a képembe,ne az ,hogy mindent elnézzen.Akkor legyen okos,értelmes,a lehető legkiábránditóbb egy pasiban ha buta,müveletlen.Szóval ebben is,mint a barátom okos,értelmes ,akinek vannak céljai az életben.Aranyos,türelmes...mégis érzed ,hogy férfi.Külsőre is izmos,sportos,magas,ad magára és nagyon helyes,szexi(tényleg piszkosul helyes,fekete szem,koromfekete haj,helyes,szabályos arc)

Nincs piercingje,tetkója,összeszedetten néz ki,elegáns , férfias a stilusa,a felnőttek(szülök,tanárok) is szeretik,mert udvarias,és mindenről van véleménye.Én már csak jófiúkkal kezdek...a lényeg csak annyi,hogy meglegyen benne az inkább rosszfiúkhoz tartozó határozottság az életben és a szexben is.

Yaa és amellett legyen érzelmes és hüséges is,mint a párom =)

Az elöző barátom egyb. igazi rosszfiú volt...suliból lógos,tetkos,piercinges,vagány,balhés srác...aki füvel fával csalt hazudott.Többé én sose kezdek rosszfiúval,mióta normális barátom van,1000szer jobb az életem.

L/19.

2010. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb jófiús tulajdonságtól, illetve a tulajdonságok jó kisfiús tálalásától undorodom, és szerintem minden nő így van ezzel. Magyarul a túlzott kedvesség, ami pincsizésbe megy át, a visszaigazolást kereső tutyimutyiság, döntésképtelenség, és mindennek az erényként való, sunyi tálalása, az engem nagyon taszít, és emberileg is irritál.


Mindennek az ellentéte viszont, amit emberileg csodáok egy férfiben, és izgató, az nem feltétlenül "rosszfiús", hanem önérzetes és férfias. Vagyis a férfinek legyen nagyon stabil értékrendje, igazságérzete, ezekért erélyesen és szenvedélyesen álljon ki, kicsit a magányos farkas-típus is ilyen. Ne várjon soha senkitől megerősítést, hanem legyen meg a saját külön világa, amit akarjak felfedezni.


A volt barátaim többnyire ilyenek voltak, és mind művész volt. Ez azért lehet, mert ezek a tulajdonságok általában egüttjárnak egy bizonyos alkotóerővel, ami kikívánkozik ebből a típusból.


Külsőre nyilván mindenkinek az esztétkus, jóképű férfi tetszik, de számomra az izgató belső tulajdonságok (önérzetesség, büszkeség, magabiztosság, független erő) egy előnytelen külsejű férfit is szexivé tesznek.

2010. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. júl. 10. 18:32
 10/17 A kérdező kommentje:
írhattok még
2010. júl. 10. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!