Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor lehet észrevenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lehet észrevenni valakin hogy úgy viselkedik mintha többet érezne ha a dolog kölcsönös?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha én látom egy lányon hogy bejön neki egy srác mert látom a pillantásokból meg érintésekből akkor ez csak akkor "valós" megérzés ha mindkét fél részéről van valami a levegőben?

2019. júl. 10. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Más emberek esetében talán, mert ha valakit nem ismersz vagy csak kicsit , nem látod át hogy mit kiért tesz, ha epeledik valaki,után ill azt hogyan teszi ha a masik,nem viszonozza, nem tudja. Ha ismered az illetőr már könnyebb de persze legjobban akkor látszik ha a vonzalom kölcsönös.

Ha rólad van szó, akkor megint más teszta. Velem volt olyan hogy elég nyilvánvaló volt hogy bejöttem x csávónak aki nekem nem, meg anno. De olyannál is elége egyértelmű aki nekem is bejött

Itt inkább a vonzalom kimutatásának a módján látszik. Ha valaki csak szimplán kedves vagy udvarias abból nem sok mindent szűröl le csak annyit hogy jófej. De vannak emberek akiknek a pillantásukon/nézésükön gesztusaikon is látszik hogy valami úgymond 'nem oké' v 'fura'/'más mint mások'.

A testbeszéd sok esetben beszédesebb.

2019. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vonzalmat lehet látni, de azt, hogy komoly-e, vagy sem, csak ebből nem fogod leszűrni.
2019. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem, szerintem azt is lehet látni, ha egy lánynak nagyon tetszik egy fiú, még úgy is, ha a fiúnak a lány nem. Én láttam már ilyen egy 18 éves lánynál, (nő vagyok). Férfiaknál meg aztán pláne lehet látni, ha bejön nekik egy nő. Saját páromon is láttam, hogy egy barátnőm bejött neki, nem is engedtem, hogy többé találkozzanak.
2019. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor lehet észrevenni valakin, hogy bejön neki valaki, ha az kölcsönös.


Példa: nálam is volt, hogy egy haverom szólt, hogy egy pasi mennyire bámul mint aki full oda van értem.. Utána én is levettem. Szóval nem kell ehhez kölcsönösség, van amikor simán levágod, hogy valakinek tetszik épp valaki.


De azt is észre lehet venni, ha 2 ember vonzódik egymáshoz és megvan közöttük a kémia. Ekkor sok gesztus, pillantás elárulja őket.

2019. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó milyen gesztusokból?
2019. júl. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!